Bakire iken seviştiniz mi?

Bakire iken seviştiniz mi? (yani kızlığınıza dokunulmadan)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• yapmadım sevmem gereksiz bir şey eger olacaksa tam olması lazım

ayrıca niye bu soruyu gizli sordun ki, çok normal bişey..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ona sevişmek denmiyor canım. Oramı buramı elleteyim, bu yanımdaki salak beni bırakırsa öbürüne kendimi el değmemiş olarak kakalarım demek oluyor...

Hayatta zevklerin önüne, erkeklere üstünlük verecek şekilde sınır koyma... Kendin istiyorsan bakire kal..

1|0
    2|2
    • bencede doğru bakireliğni bozmak istemiyorsan bu da tatmin olmak için bir seçenek

• dikkat etmemişim pardon, seks bir bütündür parçalanamaz, senin o girme kısmı dediğin yerde bayan rahatlar öbür türlü sadece erkeği tatmin eder

• Kaç hatun dokunulmamışcasına sahaya bırakıldı amma çok bu talep oldu bi bilsen. Sinir bozucu bi gerçek.

• hayır

0|0
    0|0
  • bence boş bir konu. bakire iken sadece öpüşme elleşme ki bunada sevişme denmez bence. ilk önce sevişme kavramını açıklamak gerek bence.

0|0
    0|0
  • hayır ben bakireyim

0|1
    0|0
  • yaptım sor bana pişman mıyım?:)ama şunu da konuştuk+ ben senle o duruma geldikte sonra bekaretin ne önemi kalıyor ki..sonuçta sevşiyorsun.deri parçasıda yerinde kalsa artık bakire değilsindr.bakire olmayandan çokta yoktur bi farkın işin aslı.ama türkiyenin durumunu bilen birine denk geldim sanrm.ilerde düşeceğim drumu benm kadar o da düşünmeli

0|0
    0|0
  • hemde defalarca seviştim. yada sürtündüm diyelim tam bir birliktelik olmadan defalarca :D

0|0
    0|0
  • bakireliğimi kaybettikten sonra daha az seviştim :D

1|0
    0|1
  • Neden sordun :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben seviştim bakireydim çok, sonra giderek daha az bakire oldum. Çok karışıktı bir şey anlamadım nasıl oldum neydim ne oldum bilemedim

0|0
    1|1
    • Yaa ben bakireyken hiç sevişmedim , çok şey mi kaçırdım sence?

• kendimi şikayet edeyim. Geyik değil aslında, tam tersi gayet derinlikli bakmıştım ben konuya insan olarak. neyse mecazları söz sanatını anlamayan arkadaşları üzüyorsam dert değil sayın gizli kullanıcı

• Bence ufak da olsa herkezin bir deneyimi vardir. Herkesin bildiği üzere TR`de bu kızlık olayına çok önem veriliyor.. Herkesin cesaret edeceği bir durum değil bence ...

0|0
    0|0
  • evet bir çok kez. dikkatli iken çok zevkli ve zararsız

0|0
    0|0
Yükleniyor...