Arkadaşlar öz güvenimi nasıl geri kazanacam ya özellikle burdaki cinsellik paylaşımlarını okudukça öz güvenimi iyice yitirdim :(?

bütün kızlar +17 penis istiyor şimdi evlenince eşim belki belli etmemeye çalışacaktır ama içinden ah ah keşke benimkinin de 17 lerde olsaydı. Bu ne böyle hiç haz almıyorum der mi? Bu arada benimki 12cm...

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• Önemli olan performasin. 20 cm olup da 2 dk da bosalirsan bir anlami kalmaz o 20 cm in

0|0
    0|0
    • kızların büyük boy isteme amacı ne peki. Daha mı fazla haz veriyor yoksa görünüşü mü iyi oral sekste mi daha iyi oluyor? Bildiğime vajina ilk 8 cm den zevk alırmış?

• Aslında en önemlisi karsindakine deger verdigini gosterebilmek sekste. Ne biliyim benim icin öyle

• Eic için teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• geç bunları ya boyu değil işlevi önemli sen sanıyomusunki 17nin hepsini alabilecek

0|0
    0|0
  • Benm sevgilmn de 12 buyuk olan var gordm daha once ama cogu yalan inan bizim erkeklern cogu o kadar yetr dert etme

0|0
    0|0
  • Uzunluk çok da önemli değil, kalınsa sorun yok

0|0
    0|0
  • yok ya emin ol öyle demez içinden de geçirmez tabi eğer sapık değilse

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne alaka kardo şu ana kadar anladığım kadarıyla daha önemli olan kalınlık

0|0
    0|0
  • 13-14 arası türkiye ortalaması.. Sen içinden hep ah ah keşke manken olsaydı bu demeyeceğine göre o da 17 falan demeyecektir. p*rno , arsız arkadaş muhabbeti ve tabiki internet seni böyle anlamsız düşüncelere iten.

0|0
    0|0
  • Zamanla kazanacaksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...