Eşimde erken boşalma sorunu mu var?

yeni evliyim ve ilk ilişkiye girmemizde ikimizin de ilkiydi ve eşim birkaç kez gidip gelmede boşalmış ben farketmedim ve sonra yeniden toparlanması zaman aldı şimdi de en fazla 2 3 dk gidip geliyo ve boşalıyo yeni evli olduğumuz için olabilir bilmiyorum dedi ben de üstüne gitmek istemedim ama morali bozuluyo yapmak istemiyo bu sefer bu durumda napılır bilemiyorum doktora gitmeli miyiz?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora gitmene gerek yok. Sana tavsiyem.(tecrübe edilmiştir) geciktirici sprey alın. ve ilişkiye girmeden yarım saat önceden sadece penisin kafasına sıkın. alt kısma gelmesin dikkat et. tamamen uyuşur. hiç yapamazsınız ona göre. kafasına sıkın sadece.. sonra etkisini görün.
    Boşalma sorunu kalmayacak.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Birlikte cinsel terapi seansları almalısınız.

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi uzatın. Eşinin hareketleri hızlı olmasın ve arada bir dursun. İleride olumlu sonuçlanır.

0|1
    0|0
  • doktora gidin utanacak bişey yok her erkeğin başına gelir bir dönem.. herkes anasının karnından superman doğmuyor

0|0
    0|0
  • Ah su genelleme yapanlar...

0|1
    0|0
  • geciktirici spreyler var

0|0
    0|0
  • zamanla düzelir, geciktirisi spreylerde var, kalın kondomlarda var.

0|0
    0|0
  • Bence gidin doktora..5 dakikanın altı normal değil..

0|0
    0|0
  • gidin tabii bir kaç seansta hallolur sorun yapmayın

0|0
    0|1
  • 5 dakikanın altı erken boşalmadır 15 dakikanın üstü geç boşalmadır

Doktora gittiğinizde kesinlikle çözümünü söyler meraklanmayın.

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmeden önce 31 çeksin yavaş hareket etsin

0|0
    0|0
  • ilerde düzelir düzenli seks ile düzelir merak etme

0|0
    0|0
  • Canım doktora gidin. Gitmek istemezse geciktirici sprey sık kendisine

0|0
    0|0
  • Ben 30sn de boşalıyom 😞

0|0
    0|0
  • tamamen kafada bitiyor. eşin beyinen kendini geç boşalmaya alıştırması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Cok azmis odan

0|0
    0|0
  • Erken boşalma erkeklerde sık görülen bir hastalıktır ama tedavileri var sana bir kaç soru sorsam cevap verirmisin amacım yardımcı olmak

0|0
    0|0
    • tabi

• gitmiyo

• Eşin ilişkiye girmeden küçük tuvaletini yapsın bu gec gelmesine yardımcı olacaktır ve sık sık ilişkiye grin bunları dene faydasını göreceksiniz ve sonrası haplar var onada sonra veririrm

• Doktora gitmeniz lazım.

0|0
    0|0
  • 1 kere bosaldıgında sılıp hemen devam etsın 2. bosalması daha gec surecek. 3. daha gec. bır sure bunu yapın. daha sonra surenın uzadıgını gorursusunuz duzenlı seks sızıde partnerınızede yoluna sokar ılk zamanlar her ılıskıde sıkıntı olur

0|0
    0|0
  • Türk Erkeklerinin Genel Problemi Erken Boşalma

0|0
    0|0
  • baharatcıya git macun var erken bosalır ama cabuk toparlanır sende madur olmazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• üzülecek bir şey yok , ilk ilişkilerini yaşayan herkes erken boşalır , eşiniz mast. bırakmsın biraz da bunu fazka yapmasının sonucu da oalbilir.

0|0
    0|0
  • Geçiktirici kullansın canım

0|0
    0|0
  • düzene girdikçe düzelir. benimki de öyleydi düzeldi.

0|0
    0|0
  • e gidin tabi. omrun tatmin olmayarak gecer sonra. vah gidene

0|0
    0|1
    • ben kendimden çok onu düşünüyorum çok morali bozuluyo

• bir zaman gelir kabak tadi verir. korkutmak istemem ama bu yuzden esinden bosanan arkadaslarim var.

• Turk erkeklerinin 99% oyle cinim

1|0
    0|3
Yükleniyor...