Sitede jinekolog var mı diye soracağım ama sanırım yoktur :)?

Diplomasiz diyecek olursak sitenin tamami jinekolog da gercek varsa birsey sormak istiyorum?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Evet?

0|0
    0|1
    • Evet ne?

• Bu arada garip garip yorumlar olmuş. O zaman bende size bir tavsiye vereyim, sorduğunuz soruya direkt yanıt alamadığınız, gereksiz laf salatası yapan insanlara inanmayın. ;)

• :))

Erkekler Ne Diyor 14

• Hamilelikle ilgili ise sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • burada herkes jinekolog sayılır bacım :D

0|0
    0|0
    • Oyle masallah toplumumuzda ne cok doktor var :)) isin ilginci hepsi de bu siteye uye olmus :)

• aynen öyle sorunun ne olursa olsun özelden yaz diyen erkeklere mesaj atma buda sana bir tavsiyemdir

• Atmam sagol

• değilim ama sanırım jinekolog kadar bilgim var. bir sor yine de sen!

0|0
    0|0
    • Konumuz cinsellik degil bu tibbi bir konu yalniz:)

• Sitede amacı şamata olan çok ergen var. Genelleme yapman gayet normal. Ama birisi ben biliyorum diyorsa, açarsınız sorulara vermiş olduğu cevaplara bakarsınız. Genel kültürü kendini ele verir. :) Sorun yok benim için. Sitedeki gizli arkadaşın verdiği tüm bilgiler doğru :) ama el yordamıyla kontrol edilmeden kist benzeri oluşum anlaşılamaz, muhtemelen örnek de alırlar zaten. En güzeli bir kadın doğumcuya gidin net bilgiyi alın, vesvese ile yaşanmaz. Zaten yaşınız itibariyle genel kontrollerinizi yaptırıyor olmanız da gerekiyor.

• Ya zaten giderim ben bu aksam gidemeyecegim icin belki bir fikir edinebilirim diye sordum ki verdigi cevaplar oldukca mantikli geldi enfeksiyon oa ihtimali yuksek dedigi gibi ama zaten giderim tabiki

• kızlardan yazanda yok demekkı gercekten yok

0|0
    0|0
  • Açılın ben doktor... Yok l*n değilim

0|0
    0|0
  • Buralar hep jinekolog knk böyle kompile

1|1
    0|0
  • ne soracaksın yavrucuğum

0|0
    0|0
  • hayat beleşe gelmez gülüm burada soracağına doktora git..

0|0
    0|0
  • :D Diploma hastayı iyileştiremez Buyrun Kadın Doğum uzamanıda var

0|0
    0|0
  • Simdi en az 50 tane jinekolog gelir buraya :)

0|0
    0|0
  • sen soruyu sor hele

0|0
    0|0
    • Olmaz gercek lazim sen anlamazsin cinsellik degil:)

• peki sen bilirsin cinsellşik sorarsan uzmanım o konuda haberin olsun ;)

• Yok malesef.

0|0
    0|0
  • cevaplara baktım emin ol konuştuğun şahıs jinekolog değil. Kendini bilmiş bir doktor utanmaz sıkılmaz cevabı gizliden sormaz özellikle jinekolog ise asla gizliden sormaz. Özelden sorabilirsiniz isterseniz demez. Siz zaten ona özel atarsınız eğer gerçek jinekolog olduğunu kanıtlarsa. Dediğim gibi sakın bu sitedekilere güvenmeyin. Direk yarın olsun ve bir uzmana görün hastahanede.

0|0
    0|0
    • Ozelden mesaj atmayacagim ama jinekolog olamaz diye birsey yok bence tabiki doktora gidecegim

• Bak emin ol jinekolog değil. :) En azından bu adam jinekolog değil.

• Verdiginiz cevaplar icin tekrar tesekkur ederim enfeksiyon dur umarim bunun icin gereken tedaviyi doktorla cozeriz umarim iyi aksamlar

• var var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...