Bakir bir erkeğin bakir bir bayan bulma olasılığı veya hakkı var mıdır?

Erkeklerin bakirliğini kaybetmesi o kadar kolay değil ama kızlarda böyle bir sorun yok sanırsam?

Sizce bakir bir erkek, bakire bir hanım bulabilir mi veya böyle bir hakkı var mı?

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

• Isteme hakkı var bulabılırde..

Ama kım gerçek bakıre onu nasıl ayırt edeceksın aa aa ?

Bekaret dıkımı var sonra herşeyı en sonuna kadar abartı abatı yaşayıpta zarını koruyanlar var :)))

eee ozman o zardan önce demekkı guvene bılecegın bı yurek aramak daha mantıklı degıl mı

3|0
    0|0
    • ben zardan bahsetmiyorum zaten arkadaşım zaten birlikte oldugum kşi benden once cıktıklarıyla her boku yiyip gelip bana sadece o kanı vererek bakire oldugunu soyledi bu olayı ogrenince midem kaldırmadı ki evli bir adamla yatak birisinden nefret ederim

• yapacaksan tam yap arkadaş milleti kandırma aynı düşüncedeyiz arkadaş yap illaki sende yapan birini bulursun yapmicaksan yapmaki kendine gore birini bul

• Durust ve vıcdanlı olmak en buyuk Erdemdır..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• erkeklerin bakirliğini zor kaybettiğini düşünüyorsanız helal olsun size hangi devirde yaşıyorsunuz kuzum? :)bence soru tam tersi olmalıydı bakire bi bayan bakir bi erkek bulabilir mi? belllkii.

diğer soruya gelince. bakir bi erkeğin bakire bi bayanla evlenmek istemesi en doğal hakkı çünkü adam evliliğe saklamış. ve bulabilir de. ama benim sinir olduğum şey adam önce gününü gün ediyor sonra da bakire isterim diyor buna da yüzsüzlük derim ben.

3|1
    0|0
    • Sizce öyle ama ben erkek olarak gördüğüm kadarıyla erkekler arasında 1 erkek 10 kızla cıkıyor geri kalan 9 erkek bosta kalıyor diceksin neden pısırık kalıyor 9 u belkide bakir kalmak istiyordur ?

• sizin gözleminize katılmıyorum tabi ki de kendini evliliğe saklayan erkekler var ama çoğunluğu böyle değil. keşke herkes kendini evliliğe saklasa ya da ne biliyim evlenmeden önce yapılsa bile o insanla evlenilse. çok daha masum hayatlarımız olabilirdi. bu benim naçizane fikrim tabi.

• hepimiz bakiriz bakireyiz

0|0
    3|3
  • tabiki hakkı var soru tam tersi olsa daha mantıklı olurdu

1|0
    0|0
  • eğerki sende ilişkiye girmemişsen hiç karşındakınınde ilişki yaşamamasını istemen gayet doğal

evet işte buna hakkın var ..

ama ılıskı yaşamıssam daha onceden bakıre bır kız takıntılı olmaya gerek yok oyle bır hakta yok

0|0
    0|0
  • arkadaşım böyle erkekleri kutluyorum merak etme sizin gibi çok erkek var çokta bayan var hiç boşuna tasalanmayın zaten siz o kadını gördüğünüzde anlarsınız.

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum arkadasım ben etrafımda gordugum kadarıyla oyle biri yok sanırsam goremedim gordugum şey çok farklı ve cok uzak

Erkekler Ne Diyor 7

• Aktör - aktris, bakir - bakire ((= Adamım burada soru sorarak deli gibi bakir erkek var mı diye soran çok kız vardı ya ((= Ama sen utangaç kız utangaç ne olacak sizin sonunuz ? ((= Kızın senelerdir beklediği olsa olsa beyaz atlı prenstir yani ((= Senelerce bakir erkek arayan kız görmedim ben ((= Yok ya geçen sitede arayan bir hanım vardı. =))

Hakkın var elbette de, ah bu kızlar yok mu ? Kızların da çapkınları var, sen şimdi bakirim dersen ne iştahlanırlar. Yandın yani, sen başkasın, ben kimseyi böyle sevmedim der seni tavlarlar yani. Bir de gönlünü kaptırırsan bakireymiş falan hak getire. Çok fena çok ;)

0|0
    0|0
  • kuran-i kerim de nur suresinin 3uncu ayeti= Zina eden erkek ancak, zina eden veya Allah’a ortak koşan bir kadınla evlenir. Zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya Allah’a ortak koşan bir erkek evlenir. Bu mü’minlere haram kılınmıştır.

bu yasima kadar hep evlenecegim kizi bekledim eger namuslu bir kiz istiyorsan namusunu ve iffetini koru ki ayni seviyede biriyle evlenesin

3|0
    0|0
    • dostum ben evlenmeyi dusundugum bir kızla birlikte dum ailemiz de tanısmıstı ama kız benden once 2 kisiyle irlikte olmus ama bakirdir cıktıklarından biride evliymiş herseyi yasa ama bakir kalmak sacma bence ve bu sogudum ve ayrıldım ilk bas bilseydim cıkmazdımda simdi bende zina eden biriylemi evlenecem bu kurala gore yada bu kural varsa ben neden bakirken zina eden biriyle cıktım ?

• ama ben hiç öyle bişey görmüyorum hele ki bu devirde bu imkansıza yakın bir durum keşke öyle olsaydı :))

• imkansiz degil bu dunyada siyah kadar beyaz da vardir. sen temiz kaldiktan sonra emin ol kaderindeki de temiz olacaktir.

• Bekaret anlamsız birsey Çiftler birbirini yatak dışında ve yatakta mutlu ediyorsa ama bekaret dedikleri sey buna engelse gecmis olsun onlara

Cinsel deneyimi olmayan bir erkek benzer bir kadın istiyorsa normaldir haklıdır, ama değilse hic aramasin öylesini Gerci benim çevremde hala bakir olan erkekler var Bense sevgilimle mutlu olayim gerisi beni bağlamaz

0|1
    2|0
    • Bence gayet mantıklı arkadasım ben evlendigim bir bayanın mahrem yerlerini gormesini istemiyorum başkasının evlendigimde bir erkegin ben bu kadınla birlikte oldum demesini istemiyorum önemli degilse başkasıyla olabilir benden once mantıgı nedir ozaman senleykende olsun başkasıyla

• Benle iken olmasi ile benden önce olmasi nsl ayni? Başkasının elini tuttu diye elini tutmuyormusn, başkasıyla öpüştü diye öpmüyormusn dudaklarını?

• hakkı var neden olmasın? kader bu bulabilirde bulamaya bilirde.. ama şu hakkı var mı olayı son derece saçma bir soru.

0|0
    0|0
  • arkadaşım içinı ferah tut allahın sözu var bu konuda bakir erkege bakıre kadın bakıre kadeınada bakır erkekle evlenecegıne daır...:)) bende senın gıbıyım inş seneyede bı kız bulup evlenecegım :)))

0|0
    0|0
    • yok arkadas bende tutmadı bu soz bakirken birlikte oldugum kisi bakir degildi hani kızlık diyorsan kızdır ama her turlu fantaziyi yasamıs birini ben bakir saymam

• bu zamanda cok zor bi soru bu

0|0
    0|0
  • yani sende artık bakir değilsen pek bişi bekleme :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...