Vajinada pul pul dökülme?

Arkadaslar vajinamin dudaklarinda ama aşağıya doğru ustlerde yok genital bolgeye doğru pul pul dokulme var bunun öncesinde kahverengi nokta nokta seyler vardi doktora gitmeye korkuyorum acip bakicak diye tamam bakmasi lazim ama korkuyorum işte bu basina gelen var mı ya da bilgisi olan mantar filanmi acaba :( ve benim idrar yollarimda kucuklugumden beri iltihap var cok iğne ilac kullandim sürekli tekrarladi gecenlerde hastaneye başka bisey için gitmiştim o iltihap icinde antibiyotik verdilr baska haplar kullanıyodum ağrı kesici ateş düşürücü filan ogun birde serum da yemistim onlar mi yan etki yapti bilmiyorum bir kac saat içinde vajinamin dudakları ici büsbütün pisik oldu ve kasindi yine doktora gitmedim evde kremlerle hallettim gecti komsumuzda o yan etki degildir içinde ki iltihap patlamistir disari vurmuştur oyle olanlari gördüm demisti yani ne durumdayim bilmiyorum yardimci olun

Güncellemeler:
büyük ihtimalle bu mantar çünkü idrar yollarımdada iltihap var zaten peki açıp bakarmı kesin yoksa mantardır diyip ilaç verirmi sağlık ocağı?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora gitmeden bu problemine buradan çare bulamazsın. Tamam insan genital bölgesi için doktora gitmekten çekinir bu doğru. Ama gitmeden de çözüm bulamazsın. Sana verilen son antibiyotik yüzünden oluşmuş olabilir pul pul dökülme problemi. Daha yaşın genç, yüksek ihtimalle evli ve çocuklu da değilsin. Eğer ileride çocuğun olsun istiyorsan kesinlikle bu tür problemlerde fazla beklemeden doktora gitmende fayda var. Eğer gittiğin doktorlarda (daha önceden) kendini rahat hissedemiyorsan doktorunu değiştir. Ta ki rahat hissettiğin doktoru bulana kadar. Kolay değil, ama çevrene sorarak araştırabilirsin. Geçmiş olsun ;)

0|0
    0|0
    • En korktuğum çocuk olayi zaten ya olmazsa diye :( gözümü karartip gidicem mecbur doktora

• Sadece pul pul dökülmeden dolayı hamilelikle ilgili bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Asıl sorun gitmezsen ve durum daha da ciddiye giderse oluşabilir.

Erkekler Ne Diyor 6

• Gidiceksin doktora olaya yerinde gören şahıs müdahele edicek aga, biz ne yapalım?

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun acilen doktora git bence

0|0
    0|0
  • Aile hekimine git bakmaz egzama veya mantardır..

0|0
    0|0
  • Doktor diyorum.

0|0
    0|0
  • vajina dudakları var mı dış dudakları

0|0
    0|0
  • Dr ye git kadın Dr ye git ila ki erkek olmasın aç göster iltihap için de baktır zararlı allah korusun başka şeylere sebeb acar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...