Acilen bakar mısınız çok önemli?

Bir hafta önce çıplak şekilde kız arkadaşım ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Meninin üzerine bulaşmamasına çok önem gösterdim sürekli temizledim peçete ile sildim ama bugünlerde regl olması gerekiyor ama halen olmadı. Regl belirtilerinin de olmadığını söyledi sadece göğüslerinde biraz şişme olduğunu söyledi. Tedirginiz hamile kalma gibi bir durum olabilir mi bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• gecikme olmuştur normal o da bir kaç gün gecikme olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• allah analı babalı büyütsün

0|1
    0|0
  • Kesinlikle hayır, merak etme. Hatunlar da bir kaç gün gecikme olur hep. Sıkıntı yok.

0|0
    0|0
    • Onca yaşadık ettik ama ilk defa korkuyorum ki gerçekten de tedirgin olmaya başladım daha öncesinde de böyle oldu ama ilk defa tedirginim! :/

• Bir şey olmaz. Madem tedirgin oluyorsun bir daha kine prezervatif kullan kafan , beynin rahat olsun.

• Bu son ya bir daha da öyle birşey yaşamam evlenene kadar olmaz.

• çamaşır suyuna az işesin kız köpürüyosa hamile :( uzmandan yorum sana

0|0
    0|0
    • Boş boş konuşma git kendin işe pzvnk

• estağfuruula. aldğın tedbrler-silme vs itibariyle çok zayıf hamilelik zira sperm oksjnli ortam ölür kısa sürede. ve rahim deliğine çok yakın değilse akıp giremez içeri

• Rahim deliğine yakın değil. En fazla vajinanın üzerine gelmiştir başka da birşey olması imkansız çünkü vajina deliğine kadar hiç inmedim.

Yükleniyor...