İlişkiye girdik ama bozulmadım bir sorun var mıdır

öncelikle lütfen dalga geçmeyin. cumartesi günü ilişkiye girdik ama vajina deliğim o kadar küçükki içime sadece ucu girdi diyebilirim. canım da çok yandı. sonra devam etmedik zaten prezervatif kullanmıştık. o gün adetimin ilk günüydü hafif kan geliyodu. ama dünden beri midem çok bulanıyo kusuyorum çok korktum bi sorun olabilir mi

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• hmmm ne kadar sey meraklısı kızlar var evlenmeden nasıl kendınızı teslım edebılıyorsunuz kendınızı yazıkk turk kızları gozumde zerre degerı kalmadı.

1|1
    1|0
    • evleneceği adamla yaptım önüme gelenle değil

• ya bu bız kızların düşüneceği seyi sen gidip evlenmeden yapıyorsa bizde yaparız arkadasım...

• cataleya sen gıt yap..

nısanlıysan da sana tavsıyem dur de kendıne hayat bu ınsanlara guven olmuyor daha sonrasını evlendıkten sonra bırak.. dıger sorularının cevabı ıse korundugunu soyleyınce hamıle olman ımkansız..

Erkekler Ne Diyor 13

• Hamile olman mümkün değil.Mide bulantın psikololjik olabilir ama zarla ilgili birşey söylemek çok zor.

0|0
    0|0
  • psikoljik..olmaz 1şey

0|0
    0|0
  • ilk ilişkide canının yanması normal, hep böyle devam etmez zaten. neden böyle olduğunu merak ediyosan, google da araştır bi çok yazı bulursun. gebelik gibi bişeyden şüphelenme hiç, mümkün degil, prezarvatif varmış zaten, o bulantı falan başka bişeydendir rahat ol.

0|0
    0|0
  • sorun olmaz

0|0
    0|0
  • cevap sorduğun soruda gizli zaten madem korunmuşun,içine girmeyi başaramamış sıcaklardan bulanmıştır miden..

0|0
    0|0
  • Psikolojik birde vajinan esnek olabilir

0|0
    0|0
  • Hamilesin :D :D

0|0
    0|0
  • köprü işletime açılmış :D

0|0
    0|0
  • Psikolojik bence stres yapma

0|0
    0|0
  • Psikolojik. Deneme devam ;)

0|0
    0|0
  • korkudandır

0|0
    0|0
  • prezervatif varsa sorun olmaz aksi taktirde 1 cm bile bile girse kadın olursun :)

0|0
    1|0
  • Bence vajinanın dar olması çok güzel, üç günde döllenme olmaz, çok mu yandı canın, hiç mi zevk almadın yani

0|0
    0|0
    • evet zevk alamadım

• ama acıyı çeken benim :S

• haklısın ben olsam sana acık çektirmeden ve hatta zevk aldırarak yapardım, seni hazırlardım , penisimi sokmadan önce vajinanın ıslanmasını sağlardım inan canında yanmazdı

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer anlattığın gibi olduğuna inanıyorsan bir haftaya kalmaz doğurursun ...

1|1
    0|0
    • ne alaka

• çok hızlaandırdınız sizde

• ne ne alaka , regl olduğun dönemde döllenmemiş yumurtanın vücuttan atıldığını , regl döneminde girilen ilişkinin hastalık kapmana neden olabileceğini ,prezervatik kullandığınızda (eğer yırtılmamışsa hamile kalmayacağını , hamile kalsan da belirtilerin 2 ayda başlayabileceğini bilmiyorsan hiç cinsel ilişkiye girme bence ...

• bende ilk ilişkiye girdiğimde kan gelmemişti canım ikincide gelmişti esneksin büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • hiç bişey yoktur psikolojiktir. bende aynısını yapmıştım zamanında üni hayatındayken. ki hemen bozulcak kadar yakında değil kızlık. jinekolog olduğum için net konuşuorum. korkma devam... yaşa hayatını...

0|1
    0|0
    • kızlık zarı giriştedir evin kapısı gibi yani çok yakın aslında ...

• bozulmamıstır merak etme, ben erkek arkadasımla ilk ilişkimde azıcık kan gelmişti, sonra ki 3.4. ilişkide tamamen bozulmustu, öyle hemen bozulmaz.

0|0
    0|1
    • kaç kere ilişkiye girdin ya bide saymıs 3,4,5 :D

• insanların yaşadıklarına kulp takacağınıza kendi hayatınıza bakın beyaz peynirler sizi..

• çok teşekkür ederim arkadasım, sanki kendileri cok 4 4 lük te bana mana buluyorlar

Yükleniyor...