Kızlık zarına bir şey yapmadan ?

Kızlık zarına bir şey yapmadan vajinanın içine girilse,zorlanılmasa hamile kalınma gibi bir durum var mıdır ?

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• Boşalma olup olmadığına bağlı sorunun cevabı.Tam olarak anlatırsan ne demek istediğini?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• çok zorlamayın derim genede:DDDD

her ilişkide hamile kalıncak diye bişey yok..millet senelerce uğraşıyo

korunun siz gene de!

0|0
    0|0
  • Zar esnekse bekaret gitmeyebilir. Ancak zar esnek olsa da hamile kalabilirsin.

0|0
    0|0
  • kızlık zarına bişey yapmadan nasıl içine girmesini düşünüyorsun ki bu imkansız çünkü kızlık zarı vajinanın 3 cm uzaklıgındadır sadece sürtünme yolu ile olursa olur

0|1
    0|0
  • Yeni bi teknik mi icat ettin.

0|0
    0|0
  • zar elastık ıse bısey olmaz fakat bırsey sokmaya calıstıgında zar zedelenır yada yırtılır

hamıle kalmak ıcın ıcıne bosalma olması gerekır ceketı ustune atınca hamıle kalınmaz

0|0
    0|0
  • Çok güldüm ya, kızlık zarına bişey yapılmadan hamile kalınılır mı dicektin heralde, ilginç bi soru çok düşündün mü bence kalmazsın :D

0|0
    0|0
  • kızlık zarını boşver sen o vajinaya 1 gr bile döl gelse ikiz doğurabilecek kapasiteye sahip olursun :)

0|0
    0|0
  • olur öyle ayrıntıya girmşsin ve öyle şey istiyorsunki girerse içeri boş dururmu kontrol okadar kolaymı sanıyorsun

0|0
    0|0
  • bu soru bizi asar hatta kalin sizi haydar dumene bagliyorum dit dit dit

0|1
    0|0
  • kızlık zarına bişewy yapmadan vajinanın içine nasıl girilir ya ?

0|0
    0|0
  • kac yasındasın sen yaa

0|0
    0|0
  • içine bolaşırsa elbette.

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın sen, yaşının burada konuşulanlara yettiğine eminmisin?

0|0
    0|0
    • 23

• yok ama bilmediğimden soruyorum bilsem sormam değil mi ? peki sürtünme derken nasıl yani

• bunları bilmiyorsan bahse girerim sen 23 yaşından çok çok küçüksün. Bundan sonra buraya yazacağım şeylerde daha dikkatli olsam iyi olur. Farkında olmadan çoluk çocuğa neler okutturuyoruz. Buna bir çözüm şart...

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle bir soruya cevap vermek bile saçmada seni aşağılamak için dalga geceyim bari.

hamile kalmak için kolayca seks yapmak mı gerekiyor ? ben eminim ki sen vajınanın neresine girildiğini bile bilmiyorsun : )

0|0
    0|0
    • Zarı zorlamakla hamılelıgın ne alkası var.Sen bence erkeksın kız taklıdı yapıp anlamsız sorular soruyosun

• haydar dümen bu soruyu günün sorusu seçer :=)

0|0
    0|0
  • sen mektup yaz haydar dümene

0|0
    0|0
Yükleniyor...