Kızlık zarına bir şey yapmadan ?

Kızlık zarına bir şey yapmadan vajinanın içine girilse,zorlanılmasa hamile kalınma gibi bir durum var mıdır ?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Boşalma olup olmadığına bağlı sorunun cevabı.Tam olarak anlatırsan ne demek istediğini?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• çok zorlamayın derim genede:DDDD

her ilişkide hamile kalıncak diye bişey yok..millet senelerce uğraşıyo

korunun siz gene de!

0|0
    0|0
  • Zar esnekse bekaret gitmeyebilir. Ancak zar esnek olsa da hamile kalabilirsin.

0|0
    0|0
  • kızlık zarına bişey yapmadan nasıl içine girmesini düşünüyorsun ki bu imkansız çünkü kızlık zarı vajinanın 3 cm uzaklıgındadır sadece sürtünme yolu ile olursa olur

0|1
    0|0
  • zar elastık ıse bısey olmaz fakat bırsey sokmaya calıstıgında zar zedelenır yada yırtılır

hamıle kalmak ıcın ıcıne bosalma olması gerekır ceketı ustune atınca hamıle kalınmaz

0|0
    0|0
  • Çok güldüm ya, kızlık zarına bişey yapılmadan hamile kalınılır mı dicektin heralde, ilginç bi soru çok düşündün mü bence kalmazsın :D

0|0
    0|0
  • Yeni bi teknik mi icat ettin.

0|0
    0|0
  • kızlık zarını boşver sen o vajinaya 1 gr bile döl gelse ikiz doğurabilecek kapasiteye sahip olursun :)

0|0
    0|0
  • olur öyle ayrıntıya girmşsin ve öyle şey istiyorsunki girerse içeri boş dururmu kontrol okadar kolaymı sanıyorsun

0|0
    0|0
  • bu soru bizi asar hatta kalin sizi haydar dumene bagliyorum dit dit dit

0|1
    0|0
  • kızlık zarına bişewy yapmadan vajinanın içine nasıl girilir ya ?

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın sen, yaşının burada konuşulanlara yettiğine eminmisin?

0|0
    0|0
    • 23

• yok ama bilmediğimden soruyorum bilsem sormam değil mi ? peki sürtünme derken nasıl yani

• bunları bilmiyorsan bahse girerim sen 23 yaşından çok çok küçüksün. Bundan sonra buraya yazacağım şeylerde daha dikkatli olsam iyi olur. Farkında olmadan çoluk çocuğa neler okutturuyoruz. Buna bir çözüm şart...

• kac yasındasın sen yaa

0|0
    0|0
  • içine bolaşırsa elbette.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle bir soruya cevap vermek bile saçmada seni aşağılamak için dalga geceyim bari.

hamile kalmak için kolayca seks yapmak mı gerekiyor ? ben eminim ki sen vajınanın neresine girildiğini bile bilmiyorsun : )

0|0
    0|0
    • Zarı zorlamakla hamılelıgın ne alkası var.Sen bence erkeksın kız taklıdı yapıp anlamsız sorular soruyosun

• haydar dümen bu soruyu günün sorusu seçer :=)

0|0
    0|0
  • sen mektup yaz haydar dümene

0|0
    0|0
Yükleniyor...