Genital bölgemi jiletle almıştım. kaşıntı ve tahriş yaptı. doktora gittim krem verdi. ama sonra ağdacıya gitmiştim ağda yaparken kanama oldu?

kanama olunca kız peçeteyle sildi kanadı diye. nerden geldi o kan dedim bişey demedi cildin çok tahriş olmuş çok hassas dedi.. ama içime bir kurt düştü. bekaretim bozuldu diye korkuyorum ne yapmam lazım. bekaretim bozulduysa evlendiğim zaman yine kanama olur mu sonuçta içime bişey girmedi. nerden nasıl öğrenebilirim

1|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Kızlıgının gitmesi için o agdayı sürdügü spatulanın delikten en az 3 cm içeri girmesi lazim bacim. Kılların sert oldugu icin kanamis. Güzellik uzmaniyim , çok ağda yaptim. Yani dicegim şu ki 10 müşterinin 6sının kanar ve peçeteyle sileriz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• amcuğun yok mu şu an yani?

0|0
    1|0
  • abartıyorsun hem orayı ağda yapıyormu başkası

0|0
    0|0
  • Kan vajinanın içindenmi geldi?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum kız peçeteyle sildi gösterdi kanadı diye

• Kılların olduğu bölgede olmuştur o içinden gelmesi çok zor merak etme kızlığını tehlikeye sokucak bir durum yok ben koltuık altımı birkeresinde ağdayla alıyım dedim benimde kanamıştı hep

• l*n agdayi içine mi sokuyor napacak zardaki killari mi alacak

0|0
    0|0
    • birden çekince acaba bişey mi oldu diye korktum

• yok içimde hissetmedim.. ama derimin gerildiğini hissettim baya sert çekti

• E o kadari olacak deri ustu kizlk mi bozulur ya aklin aliyor mu soru hakkni kullanms bir de delrttn beni bak

• bu şekilde bekaretini kaybeden bir kişi tanıyorum geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • yok ya korkma tahriş oldu die herhalde yani

0|0
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • denemek için biriyle yatıp bozulduysa diktirebilirsin.

0|0
    0|0
  • vajinanın selfie sini çek siteye at cvb yazarız sana

0|0
    0|0
  • bozulmadı kılların sert

0|0
    0|0
    • ama çok kanadı yaa.. gözeneklerden çıkan kan gibi değildi.. baya bir iki damla yoğun kan vardı

• çok sertleşmiş kıllar

• Normal bunlar.

0|0
    0|0
  • içine girmediyse dediği gibi cildin tahriş olmuş hassas sonuçta kılları kökten alıyor kan çıkabilir normal ten ile ilgili kormkma bişy olmamış

0|0
    0|0
  • Görmem gerek

0|0
    0|0
  • Knka bekaretine bişey olmaz. Zara baskı uygularsan kalın bişeyler sokarsan bozulur. Hemen bozulacak birşey değil hele ağdayla hiç değil tutup da vajina deliğine sürmüyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• paniğe lüzum yok. öyle olmaz o işler.

0|0
    0|0
  • Abartma :D jiletle aldigin icin kil koklerin sertlesti ve kalinlasti. O yuzden kanadi. Olay bu.

0|0
    0|0
  • hahah yok artık hahah gece gece iyi güldüm ha :D

0|0
    0|0
    • bilmeyince tabi insan korkuyo

• Yok canım okadar kolay değil o dediğin öyle olsaydı bisiklete binemezdik

Yükleniyor...