Para karşılığında ilişkiye girildiğinde kondom olsa dahi hastalık bulaşma riski yine de bulunur mu?

para karşılığı yaşanan cinsel ilişkilerde.kondom takılsa bile hastalık bulaşma riski bulunur mu bilgisi olanları bekliyorum.ciddi cevaplar istiyorum

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1.si hastalık sadece paralı ilişkilerde olmaz. Çok iyi tanımadığın sürekli bir partnerinde de hastalık olabilir ve sen bunu bilmiyor olabilirsin. 2.si prezervatif %100 koruma sağlayan birşey değildir. Sonuçta seks esnasında her iki taraf sıvı salgılar.Karşıdakinin taşıdığı hastalığa ve seks türünüze göre değişir (oral,öpüşme vs) gibi durumlarda hastalık buluşma riski vardır...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet olabilir kondom sadece sardığı bölgeyi korur. Ama bedenin birçok bölgesi birbirine temas ediyor. Dudaklar, kasık bölgeleri, tüylü bölgelerin...

0|0
    0|0
  • hastalıktan kastın aids tarzı bişeyse zor bi ihtimal ama mantar tarzı bişey dersen yaşadığın birliktelikteliğe bağlı neller yaptığına :/

0|0
    0|0
  • eger kız hastaysa hasta derken idrar yolu enfeksyonları, grip vs gibi bulaşma ihtimali var, ayriyeten prezervatif kullanmak en akıllıca çözüm

0|0
    0|0
  • eğer sadece girip çıkcaksan bulaşmaz. prezervatif penisi korur sadece, ama sen kadını yalar yutarsan bulaşır. o seni yalarsa yine bulaşır. kızın ağzında çürük varsa aids bile bulaşabilir azcık iltihap varsa.

0|0
    0|0
  • teorik olarak korumaz.ancak nasıl oluyor da sokak fahişeleri doktorlardan hemşirelerden hem ruh hem de beden olarak daha sağlıklı bir muamma?

0|0
    0|0
    • resmi genelevleri görsen :D

• orda her türlü hastalık olur.hemen hepsinin ruh ve beden sağlığı bozuktur.paraları olmadan sağlığını koruması imkansız.

• %99 olmaz. %1 e denk gelirsen şansına küfür et :D

0|0
    0|0
  • hyr arkadaşım.. hiç sanmıyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...