Yeni evliyim ama ilişkiye girmedik?

cuma günü dünya evine girdikk çok sevioruz birbirimizi ama ben adetliyim yani perşembe günü oldumm şu aralar yoğun olarak kan geliyorrrr.. sorum hala ilişkiye girmedikk. kocam çok ısrar ediooo.. yakınlaşma oluyor ama sonraaa istiyor olmasını... ardından kasık ağrısı çekioo bu duruma üzülüorum daha 4 gün sürücekk adetimmmm.. napıcam yol gösterin.. kocam zor durumda anlıcanızzz

Güncellemeler:
yardım istiorum ççünkü kocam zor durumdaaa yani ben bugüne kadar ilşkiye girmedim onun sıkıntısınıda yaşıorum hem o beni strese sokuo bazı orossspu kızlar soruma düzgün cevap vericeğine saçma sapan yorum atıyorrrrlarr vallah az gidin ötede oynayınn

0|0
12|33

En İyi Erkek Görüşü

• sabreden derviş, muradına ermiş. 4 gün sonunda güzel 1 patlama yaşarsınız, unutmayacağınız varsa hiç unutmazsınız. abov o günü düşünemiyom. kocanın yerinde olsam yapar yapar ucunda tutardım sabaha kadar pozisyon ve fantezi bırakmazdım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• hhahahahhahhahahaha... ozaman adet bittiykenm niye evlenmediniz bence atiyosun yalan yane yazdiklarin

1|0
    0|0
    • adetim erken geldii bir hafta sonra olucam die planlıodummm.. yani düğün tarihini geçen yazın aldık nerden bileyimmm hem bennn aylarımı hesaplayımmm kafa işteee

• hmmm.. arkadan deneyin ozaman adma rahtlasin yoksa patlar ya da oral yap bosalttir adami

• yapsında gorsun ebesının horekesını ortalıgı kana bulasın kanks

0|0
    0|0
  • o kadar sene beklemiş az daha beklesin hem daha tatlı gelir

0|0
    0|0
  • elinle tatmin et kocanı sende

0|1
    0|0
  • Elinle boşaltsana, bunu da bize mi soruyorsun?

0|0
    0|0
  • Dinen caiz olmadığını ve çok az daha beklemesini tavsiye edin. Buna rağmen hırçınlık emaresi gösterirse tamam sırf sen istediğin için yapmak zorunda kalacağım deyin hemen vazgeçer.

0|0
    0|0
  • 31 . çeksin :D

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0
  • Bunca yıl beklemiş 4 gün daha sabretsin

1|0
    0|0
    • 4 gün bekleyemioo işteeeee.. şu an kilitli odada otururorum bıraksam yapıcakkk

• evet kekliorum salağım da kekliorumm... yni kapıyı kitledim.. çünkü yapıcakkk biz yeni evlendik 3 gün oldu evlenenli

• Kocasının üstüne kapı kapatmak ön sevişme veya anala yönlenmemek aile içi bir şeyi burada paylaşmak vb vb bunlar doğru olamaz.

• elinle boşalt sende. adetliyken haram. üst tarafın la oynasın sende boşalt. nasıl denk getirdin böyle

0|0
    0|0
    • hayır sonra fena oluyor yani boşalmak istemio mu anlamadımm

• sende elinle hızlı yap bırakma

• fazlasını yazardım ama olmaz burdan. bizde yaşadık hep olan şeyler

• ilişkiye girmeden boşalt sende kocanı :)

0|0
    0|0
  • başka metodlarla kocanı tatmin edebilirsin

0|0
    0|0
  • Uygulama için mahallenin erkeklerindne yardım alın siz yapamazsınız

0|0
    0|0
  • Adamı yedin bitirdin yaa

0|0
    0|0
  • oral falan yap bir rahatlat öyle yatsn

1|0
    0|0
  • kocanın yerınde olmak ıstemezdım :)

0|0
    0|0
  • şimdi anal dicem ama diyemiyorum :S

0|0
    0|0
  • Mecbur bekleyecek

0|0
    0|0
  • Durumu açıklamayı denesen nasıl olur.

0|0
    0|0
  • sabretsin
    hamile kaldığın zaman aylarca bekliyecek

0|0
    0|0
    • hamileyken ilşkiye giremiomusunn bir de erkenden bebek istiooo allahımmm

• bebek istiyorsa adetliyken ilişiye girmeniz gerektiğini biliyorsundur umarım

• Sabretsin okadar yıl beklemiş :)

0|0
    0|0
  • oral yap

0|0
    0|0
  • Enteresanmış.

0|0
    0|0
  • oral yap rahatlat olmuyomu

0|0
    0|0
  • dinen uygun bir durum değil cezası bile var diye biliyom böyle tarihleri kızlar alırdı bu özel günlerindne dolayı neden bu tarihi seçtinizki evlenmek için sonuçta biliyordun adet olacağın günü yapıcak bir şey yok o yüzden bekliycek şu an sen ona yasksın en azından el ile onu boşalt şimdilik bu şekilde rahatlat onu yani ona masturbasyon yap ilerki zamanlarda sen gine adet olduğunda gine aynı sorunu yaşıycan o yüzden bu gibi zamanlarda bunu yapki en azından rahatlasın ayrıca aşağıda hamile kalınca ilişkiye giremiycen denmiş öyle bir şey yok hamile kalıncada ilişkiye giriliyor bir müddet bence kendine bu tür bir kitap al nelerin yaplabileceği bu durumda veya internetten araştır bu konuları...

0|0
    0|0
    • kendisi çok ısrar edioo yani anlatamıorum da artık yani yapmak istioo kaçıorum hemen ordann 4 gün nasıl geçicekkk artık bilemicemm.. yani kendisi hemen çocuğumuzun olmasını çok istiooo bende hamile kalmak istiorum gibi ama işteee daha yeniyiz hamile kaldığım zaman olmazsa yanarım yani

• bilemiyom zor bir durum Kuranda bile geçiyor o durumlarda uzak durum diye ama hamilelikde ilişkiye giriliyor belli bir aya kadar

• sureklı masturbasyon yap

0|0
    0|0
  • zor durumdasınız evet ama sadece oral flan yap sevşin kokuyu almayacak şeklilde kocan

0|0
    0|0
    • yakınşaıoruz ama sonuca bağlamak istioooo

• yazcakmısın

• avukat haa vaay

• Kardes kimseyi umursama ayni sey esimin basindada gecti. Bitince daha mutlu olacaksiniz. Sabir acidir meyvesi seftalidir kocan icin. Mutluluklar diliyorum

0|0
    0|0
  • Çok iğrenç birşey adetliyken ilişkiye girmek hemde zararlı.. bir kere öyle bir hata yaptım birdaha tövbe.. Zaten Zevkin Z sini almıyorsun sanki penis boş biryerde gidip geliyormuş gibi... O yüzden Söyle bunları vazgeçsin

0|0
    0|0
  • Arkadan yapsın 4 gün sonra da kebap sis lahmacun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 12

• Guzel senaryo

1|0
    1|0
    • evet salağım ben gece gece senaryo uydurcammmm... anca senin gibilerin işidirr.. zor durumda olmasam paylaşmamm

• Çocuk gibisin ya bide kendimi odaya kilitledim diyorsun, cok şükür xper kazanmak icin boyle senaryolar üretecek kadar düşmedim

• manyak mısın kızım sennn... yani burada soruma cevap alıcağıma senaryo ürettmişin diosunn gerçekten malsınnnnn

• Seninle sadece o iş için evlenmiş kızım :D iade etmese bari seni :D

2|0
    2|1
    • 4 yıllık ilşki 1 nişanlılık evresi yani 5 yıldan beri birliteyizzz sevgiliyken konuşmadık böle şeyleriii evlendik artık ister tabi adammmm sanki seni kukuman kuşu die eve süs die alıcaklarrrr kafanız mı iyi acabaaa

• zavallısın o küfür yakışır sana. sen olursun yakında abaza kocan biyere kadar s... seni.

• benim o* olmadığım ortada canımmm ama senin o* olduğun kesin ve ortada

• perşembe olmuşsun.5. gün bugün nerdeyse akmaz bile.4 gün daha ne demek ya

2|0
    0|0
    • beim 8 gün geliooo son günü bile çok akıooo herkesin yapısı bir deill

• 8 gün normal değil doktora görün

• Eşini bir şekilde tatmin etmen lazım. Oral yap veya aspirin yut. Bazen aspirin ters etki edip adeti kesiyo.

0|0
    0|0
  • Onu rahatlatmak için birseyler yap. Oral dene mesela. Biraz idare ediversin adetliyken birlikte olamazsınız haram sonuçta bunu anlat.

0|0
    0|0
  • adetin bitince olması lazım. sonra hepten hastalık falan bulaşır. bu kaadar aceleyede gerek yok. bekleyin. bikaç gün daha. hem siz nasıl koruncaksınız? ya bebeğiniz olursa?

0|0
    0|0
  • illa ilişkiye girmesi mi lazm başka türlü boşalıp rahatlasa olmuyo mu

0|0
    0|0
  • sakın ilişkiye girmeyin bu sağlıksız bir durum eşin ve senin için çok kötü sorunlar olabilir. o kadar beklemiş 4 gün daha beklesin yemeğine şap falan at :D

0|0
    0|0
  • knki anlat dicem olmicak erkek olsam irrenirdim acıkcası adet biter bitmez iliskiye girmeye ama sende ne sanssızmıssın be. s g. olsn

0|0
    0|0
  • len beklesin adetli iliski mi olur. sonra dicek beni kandirdin adetliyken beraber olduk sen kiz degildin vs. ne pez.. venkler var demin biri soru sormus karisindan kan gelmemiste doktora goturmus.
    neyse beklesin el yordamiyla isini halletsin bir kac gun cok mu zor.

0|0
    0|0
  • Ne garip insanlar var şu dünyada... gelip biz mi tutalım kocanı arkadaşım, kim ne akıl versin bu konuda reglsin ve adam sana baskı ypıyor sende napiciiiiim triplerindesin. az beklesin o kadar beklemiş abazalığın alemi yok.

0|1
    1|0
  • Cağir birini de kocana yardimci olsun. Öyle soruya, böyle cevap. :)

0|1
    1|0
Yükleniyor...