Evet çok soruldu ama her seferinde dalgaya aldınız lütfen anlayan kızlar cevap versin hayal kuranlar değil! Soru detaylarda?

12cm normal kalınlıkta bir penis partnerimizi tatmin etmek için yeterli midir?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• iliskiye girmedim ama yeter kanka yaa

0|0
    0|0
    • ya cidden ama zaten kızlar en fazla klipros muydu neydi ordan zevk almıyor mu içine girince derine indikçe zevk alma duyusu azalmıyor mu

• kız beni çok seviyorsa o zaman ön sevişmeyi uzun tutarız hiçbir sorun olmaz demi

• aa yorumu gormemisim özür. evet sorun olmaz bu dert etme

Kızlar Ne Diyor 2

• bıraz kucuk arkadasım ama sorun etme hepımız toprak olacagız ;) sımdı butun abazanlar toplanmasın adam ınsan gıbı soru sormus ınsan gıbı cevapplıyoruz

0|0
    0|1
    • deneyimin var mı

• ben 19 yaşındayım bildiğime göre kimse 17cm sokmaz gerek duymaz çnkü zaten ilk santimlerden istediği zevki alıyordur ilişki sırasında da 12cm neyine yetmiyor anlamıyorum :)

• arastır netten cok merak edıyorsan

• biraz daha buyuk olsa ıyı olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeş özelime mesaj at bana dua edersin 12 cm olan penisin 20 cmden fazla büyür ürünü afrikadan getririyorum pişman olmazsın paranı kuruşu kuruşuna kadar hakkını verir bu ilaç

0|0
    0|0
    • Bilimle ilerlerim ben penisin büyüme ihtimali yok ameliyatla bikaç santim anca milletin hakkına girmryin

• Saol dostum teşekkür edeim benimki 8 cm idi şimdi 17 bile demen bir yalan ben insan sarrafıyım anlarım hemen

• allah şahidim olsun yalan değil bana özelden mesaj at yoksa silerler bizi

• Kardes 21 cm var bazi kizlara yetmiyor srn 12 den bahsediyosun hem kalin hem uzun daha ne olcak anlamadim 21 cm

0|0
    1|0
    • sallama ya at mı sikiyon napıyon sen

• tamam o boyda vardır ama kız zevk almıyor dediğin de salladın

• La kardas almayan var be ya bunun onla alakasi yok onemli olan islevi

• işemeye yarar kardesım

0|0
    0|0
    • l*n * sizin adam gibi cevaplasanız ne olacak l*n

• çok iyi takma kafana 12cm göstersen korkarlar ya

0|0
    0|0
  • 8 santimden sonrasını hissetmiyorlar zaten , aşırı derece yeter :)

0|0
    0|0
    • bir senin gibi cevap veren var bir de 17 üstü olmasa olmaz diyenler

• aynen haydar'da aynılarını söylüyor ama bazıları doktorlar milleti kandırıyor diyor ne kadar büyükse o kadar iyidir diyorlar

• Kardeşim boy değil işlev önemlidir , senin elinde bir keleş oyuncak olsa birte taktak gerçek hangisri öldürür böyle düşün :)

Yükleniyor...