Kapat

Ne zaman korunmaya başlamalıyım?

Merhaba arkadaşlar 1,5 ay sonra evlenicem, eşimle 1-1,5 yıl çocuk yapmama kararı aldık biraz alışıp para biriktiricez düzenimizi oturtucaz ilk olarak. Şimdi benim sorum şu, ben ne zaman korunmaya başlamalıyım? Düğünden bir kaç hafta önce mi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkiye başlamadan 1 ay önce başlamalısın en azından. Adet dönemind ebaşlama gerektiği için jinekoloğa danışıp en kısa sürede başla derim adet olunca.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunu bir doktora sorsan daha mantıklı brooo burdan çok sağlıklı cevaplar alacağını sanmıyorum her isin uzmanı vardır ;)

0|0
    0|0
  • doktora git, sana uygun hapı versin. aynı gecede hapı yutsan olur. yani ilişkiden önce.

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı ile korunacaksan şimdi olacağın adetinle başla çünkü vücudunun alışması gerekiyor. Diğer yöntemler igne ol yıllık. spiral taktır

0|0
    0|0
  • mantıklı bir karar ama bence hap kullanma nedeni yan etkisi vardır eşin için sorun yok ama sana sorun olabiir ya geri çekme yöntimini deneyin eğer eşin kendini tutamıyorsa başlık takın

0|0
    0|0
  • 1 ay önce başla.

0|0
    0|0
  • ilk 1 ay normal 1 aydan sonra olablır. zaten ilk 1 ay hergun ılıskıye gırersınız merak etme :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hemen baslaman en dogrusu olur surec ne kadar once baslarsa o kadar ıyı senın ıcın

0|1
    0|0
  • Doğum kontrol hapı ile korunacaksan şimdi olacağın adetinle başla çünkü vücudunun alışması gerekiyor. Diğer yöntemleri bilmiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...