18 yaşındayım ama vajinam çok küçük?

Meraba arkadaşlar 18 yaşındayım. Vajinam çok küçük yani kuzenim anneminde dediği üzerine. Kilom 60 boyum 1.68 zayıf değilim. Küçük olmasının bir nedeni var mıdır? ya da ileride bir sorun yaşatır mı?

0|1
5|49

En İyi Erkek Görüşü

• Neye göre küçük dediğini tam olarak anlamadım aslına bakarsan. Eğer "çatı" olarak tabir edilen kalça kemiklerinin arasındaki bölgenin dar olmasından mı bahsediyorsun, yoksa vajina girişinin küçük olmasından mı yoksa vajina içierisinin küçük olmasından mı bahsediyorsun?
    Hepsi de farklı özellik ve neticeleri getirir. Çatı kısmının dar olması seni normal doğumda zorlar başka diğer dezavantajlarını kadın hastalıkları uzmanına danışabilirsin. Vajina girişinin küçük olması, ileride eşin büyük penisli olursa, alışana kadar normal boyutlu vajinalara göre biraz daha fazla acı çekebilirsin ama bunun da bir garantisi yoktur çünkü vajina ağzı esnektir ve esneyip büyüyebilir. Normal bir kadının vajina derinliği max 16 cm kadardır, senin bu ölçünü bilebilmen için ölçülmesi gerekir ki bunu da annen yapamaz. Tek boyutla bakmamak lazım. Diğer bir taraftan vajina ve genital bölge aynı zamanda idrar bölgesi olduğundan ve vücutta en çok kapalı kalan kısım olduğundan bakteri oluşumu açısından yoğundur ve iltihaplanmaya çok açıktır. Vajina iç dudakları dışa doğru olan veya vajina ağzı büyük olan kadınların idrar ve vajinal yol iltihaplanmalarına diğer kadınlara göre yakalanma riski daha fazladır. Bu yüzden de vajina girişinin ufak ve toparlanmış olması olmamasından daha iyidir. Bence bunu bir avantaj olarak görebilirsin. Bu arada nedenleri de kesinlikle genetiktir, yani anne veya baba tarafından gelir bu özellik. Sen bununla ilgili olarak ektra bir işlemle küçültemezsin. Bilmem anlatabildim mi? ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Küçüklük büyüklüğü net tanımlamak zor. İleriye dönük problem yaratıp yaratmayacağını öğrenmek için en iyisi bir doktora başvur. Normal sınırlar içinde mi yoksa gerçekten küçük mü o zaman anlayabilirsin ancak. Cinsellik açısından çok sorun olacağını sanmam ama mesela normal doğum açısından sıkıntılı olabilir.

0|0
    0|0
  • küçüklük büyüklük ölçün nedir? ayrıca küçük olması avantajdır. hissedersin içine giren çıkanı en azından

0|0
    0|0
  • Erkeğin şanslı adam olacak
    Aleti büyük birisi senin için sıkıntı yaratabilir ama farklı pozisyonlarda uygun canının yanmayacağı bir yöntem bulabilirsiniz
    Benim senin yaşlarında olan bir sevgiliminde ufacıktı
    Kucağıma alarak beraber oluyorduk işk dakikalarda
    Esneyince sonrası rahat oluyor
    Rahmin derinliklerine çok baskı uygulamamak lazım gereksiz ağrı yapar

0|0
    0|0
  • Kilo boy normal bence diğer konu hakkinda bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • ah canım ne kadar şirindir o şimdi :D

1|0
    0|0
  • kocan yaşadı :)

senin için aynını diyemiyorum.

0|0
    0|0
  • Olmaz mi benim sevgilimki de öyle ilk baslarda sürekli aciyor diyordu agladigini bile gördüm :(

0|0
    0|0
  • Bişe solicem küçük olması erkek için süper bişe ama senin açından biraz zor ama sende alışırsın tadı bir başka olur küçüğün

0|0
    0|0
  • Umm bence hiç dert etme, biraz canın yanıcak ama sonra herşey daha güzel olucak. Nehirler akıcak, topraklar kurumuycak, dünya küresel ısınmayı yenicek ve sen o dünyada mutlu olacaksın..

0|0
    0|0
  • küçük olması daha iyi daha çok inlersin bu da partnerin için daha hoş olur.. dfgfdgdffdfff

0|0
    0|0
  • Sorun olur belki bebek dünyaya getiremezsin, çıkmaz ordan :D

0|0
    0|0
  • dardir iste ilk ilskde canin yanar ama çoğu kizin boyledir

0|0
    0|0
  • bir birinizin şeyine mi bakıyorsunuz:))

0|1
    0|0
    • annemin yanında neden soyunmuyim?

• bilmem garibime gitti sadece:)) sizin bileceğiniz bir şey tabi ki

• sevinmen lazim ya cuvalmi olsun isterdin kucuk daha kiymet gorur el uetunde tutulur...

0|0
    0|0
  • Kuzenin ve annen organina mi bakiyor anlamadim..
    Serce parmagin giriyordur degil mi?

0|0
    0|0
  • Koreye git o ırklara çekmişsin

0|0
    0|0
  • Suya yatir

0|0
    0|0
  • ne yapabiliriz sence

0|0
    0|0
    • konu hakkında fikrin görüşün yoksa yorum yapmazsın olur biter

• yo fikrim var aslında her türlü cevaba açıksansa meydana atayım.

• bir doğum yapta görürsün

0|0
    0|0
  • du bakim bir alacak çıkarsa seni ozman sorun ederiz bu meseleyi.. şimdilik bir önemi yok ;)

0|0
    0|0
  • bebeğim küçük olması daha iyidir ne güzel işte...

0|0
    0|0
  • eminmisin?

0|0
    0|0
  • Küçük candır

0|0
    0|0
  • 18 yasındasın daha ne olmasını beklıyosun?

0|0
    0|0
  • daha iyi

0|0
    0|0
  • merak etme o büyür. iyi büyür hemde :)

0|0
    0|0
  • ilk defa bir kızın cinsel organının kucuklugunden soz ettigini duydum

0|0
    0|0
  • boyu değil işlevi ünemli

0|0
    0|0
  • kuzeninle annen seni izliyor herhalde? ve küçük ve dar olması çok daha iyii :)

0|0
    0|0
    • izliyo değil illa yanlarında soyunuyorum sonuçta :)

• sülale dediğin annem canım

• kuzen anlamında şey yapmıştım onu canım :/

• seninle evlenen şanlı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 5

• kuzenin annenin vajınanla ne işi varmış. Sen vajina nerde biliyormusun yoksa önden görünüşe vajina mı diyorsun.

0|0
    0|0
  • küçük olması sana bir avantaj. daha çok zevk alırsın.))

0|0
    0|0
  • ya bir git... vajinayı sen a. m. sanıyorsun onun içine vajina denir genç arkadaşım:D içten anlaşılacak birşey seni kandırmışlar.

abazalar için ; keser döner sap döner gün gelir hesap döner :D

1|0
    0|0
  • afedersin ama oranın küçük olduğunu nerden anladınız?

1|1
    0|0
    • bakınca anlaşılıyo annemde söyledi zaten

• sen hiç bakmıyomusun?

• hayır.. etrafımaki kız arkdşlrımda bakmıyo bunu düşündük ama hiç öyle bakmak falan benim veya yakınımdakşlern aklına gelmedi hiç

• iyi ya işte:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...