Böyle şansızlık, kısmetsizlik olur mu ?

Merhaba arkadaşlar,

Bodrum'dan yeni geldim ve sizlerle paylaşmak istediğim bir konu var. Tatillere genelde karı kız peşinde koşmak için giden birisi değilim. Yalnız tatilimin sonu gününde bir kız gördüm. Gördüğüm güzellik karşısında çenen düşecekti nerdeyse. Girdiğim otelde o kadar fazla bayan yoktu ve bu kız her yönüyle gerçekten çok güzeldi. Cesaretimi toplandım. Gidip tanıştım. Moskova'dan gelen biri. Gözlerine baktığımda kalbim küt küt atıyordu. O akşam diskoya davet ettim. Bodrumdaki en iyi diskolardan birine gittik. Harika bir elbise giymişti ve barlar sokağındaki herkes nerdeyse bizi dikizliyordu. Diskoda yakınlaştık ve odasına gittik. Başlangıçta çok güzel giden ilişki benim için sonra felakete dönüştü. Çünkü hayatım boyunca hayal ettiğim (fizik ve güzellik bakımından) kız ile güzel bir gece yaşamak isterken sertleşme sorunu yaşadım. 1,5 saat uğraşmama rağmen başarılı olamadım. Neden olduğunu bilmiyorum. Daha önce başıma gelmeyen bir durumun sebebi benim aşırı heyecanlanmam mı? Yoksa odamdaki klimanın belime ve bacaklarıma verdiği ağır ağrı mı ? bilmiyorum. Bir anda başlayan cinsel isteksizlik benim be gecede başarısız olmama sebep oldu.

ve şuan çok kendimi gerçekten kötü hissediyorum. Bu konuda bana fikir açısından yardımcı olabilecek arkadaşları dinlemek isterim.

Güncellemeler:
Yorumlar için teşekkürler. B ende heyecan olduğu kanısındayım.
Bir gelişme yaşandı arkadaşlar, bu cuma bir arkadaşımla Bodrum'a geri döneceğim. Bunu kıza skype'dan söyledim. 2 gün erken gelip benimle kalır mısın dedi. Sizce gitmeli miyim ?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• burası yorumdan kopacak gibime geliyor.ben pas deyip jokerde istemeden çekliyorum ..çekirdek alıp gelcem:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olur bazen erkeklerde heyecan kaynaklı... Canın sağolsun boşver üzülmeye hiç gerek yok. Ya hep böyle bir sorunun olsaydı? Şükret hep olmadığına hayatına devam et... :)

0|1
    0|0
  • heycandan dir .. görüsüyormusun daha o bayanla ? basarisiz oldugun icin ne dedi ?

0|0
    0|0
  • Heyecandandır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Valal ben böyle maceraperest bi insan değilim patron ama psikolojik bir sorun olduğu kanaatindeyim.Sen gerçekten formda olsan bırak klimayı , buzluğa atsalar tık demez insan.Belkide çok farklı duygular beslemen , aşırı heyecan ve hızlı gelişen bir süreç sana bu problemi yaşatmıştır.

0|1
    0|0
  • olur öyle şeyler takma kafana, böyle sonuca oynayacağın gecelerde yanında mutlaka ilaç bulundur. bana da oldu zamanında hazırlıksız çıkmıyorum artık

0|1
    0|0
  • dostum aşırı heyecandan olmuştur takma kafana

0|1
    0|0
  • hemde bi rusla :) sex düşkünü bir ırkla. yazık olmuş. benimde ilk deneyimin slovak sevgilimle olmuştu, (27. yaşımda) bende de başarısız bir ilk deneyim. ama o gösterdiği şevkat ve anlayışı unutamam. mevzu şu hocam, heyecan yapmican, finale ulaşmak peşinde koşmican. kendi kendimi teselli ettikten sonra dersimi aldım, işi akışına bırakcan, sabır etcen, kendini tutucan, önce arkadaşını heyecanladırıp sevip okşayacaksın; ondan sonra kendi orgasmını düşüneceksin; eminimki o arkadaşını bir daha bulsan daha farklı olursun. of yaa, rusya dedinde , benimde kız arkadaşım gelecek oradan ... 4 gün kaldı ... üzme kendini , yenisini bulursun; ciddi bir ilişki olsaydıda seni teselli ederdi zaten, 2. sinde kendini gösterirdin ;) dersini almış ol, yeter. heyecan yok, orgasm olmak için işe başlama... zevk alırsanIZ , beraberce , orgasm gelecektir zaten. (27 sinde ilk deneyimini yaşamıi bi sex gurusu. : ) ) ama yalanda değil söylediklerim

0|0
    0|0
    • Ya zaten. o iş olmayınca. Diğer yollarla kızı mutlu etmeye çalıştım. )

• heyecandandır ya. umarım yaşamazsın böyle bir şey. kötü şey olsa gerek

0|0
    0|0
  • git git bak o sertleşme sorunu herkesde olur heyecandan felan veya kafaya bir şeyleri takmışssındır

sık cinsellik yaşarsan bu sorunu atıcaksın ama çok kafaya takma herkeste oluyor bu sorun

0|0
    0|0
  • Olum bizi elin gavuruna rezil ettiğinin farkındamısın? Hala pipim kalkmıyo diyon.Rezil olduk rezil! Türk erkeği beş paralık oldu.

1|0
    2|1
  • off nasıl ayarlıyosun yaa işe bak biz de böyle sorun yok bulamıyoruz kız sen buluyorsun offff

0|0
    0|0
    • 1 - Özgüven

2 - Dil

3 - Para önemli (Böyle yerlere gitmek için)

4 - Karşı tarafa abaza olduğunu göstermemek.

5 - Tatilde de olsa, traşına ve saç şekline önem ver.

6 - Redde dilsen de unutma seni kimse 3 gün sonra hatırlamayacak.

• ya bunlar var da nereye gidecem yani bodrumda falan bildiğin yer var mı sen nereye gittin?

Yükleniyor...