Sürekli kasık ağrısı. Dayanamıyorum artık. Polikistik over var bende ilaçlarımı da kullanıyorum, şu an kist de yok ama her gün. napilir ki?

Allahin her günü agriyor dayanamiyorum agrilara.. aglamaktan biktim
Annem evlenince gecer diyor ama ne alakasi olabilir ki

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Po olan kadinlar biraz sanssiz ama caresi elbette var... evlenince demek istedigi. Bakire olmaman getek. operasyon icin. Detayli bilgi icin yazarsin

0|0
    0|0
    • Operasyonluk bir durum mu var? Yumurtaliklarim calisiyor cok sukur... durum o kadar vahim degil adet de oluyorum ama agri iste... belkide sebebi baska

• Hangi sehirdesin? Medical parka git gor...

• Allahtan Türkiye'de degilim.
      O ne be saglikli insanin yumurtaliklarini alcak degiller.
      Orada ameliyat gerekebiluyo bazilarinda ama tikali. oldugu falan icin veya yapistigi icin bende yok oyle bir durum

Kızlar Ne Diyor 1

• çikolata kist olmasın dikkat et bende de polikistik over var sadece adetin ilk günü sancı oluyor o da kistler patlıyormuş doktora git bence

0|0
    0|0
    • O kistler patliyor. Gidiyorum düzenli kontrole. Ama her gün de agrimaz ki. Her gün adet sancisi gibi. Duvarlara vuruyorum. Kendime vuruyorjm o derece

• benimkilerde küçük de o ilaçdan sonra düzene girdi ama hala ağrılı doktoruna danıştın mı

• Danistim da iyiydi en son gittigimde hersey bir sorun yok agri disnda. Belki de sebebi farkli bazen baska bir yer agriyo bambaska bir yerde hastalik. cikiyor o da bir ihtimal
      Ölüyorum sandigim zamanlar vardi ilac kullanmiyoken daha iyi simdi ama iste hala agriyor

Yükleniyor...