Ağda kızlık zarına zarar verir mi?

Ben suana kadar hep agda kullandim , baska bir sey kullanamam cunku alerjim var kasintim baslar, ama agdada sonucta cekiyor bu kizlik zarina zarar verir mi? Kotu mu bir bakire agda kullansa?
Not : duzgun konustugunuz icin tsk.

0|0
116

En İyi Kız Görüşü

• sesler çıkıyor demişssin bence alakası yok bende kuaförüm ağda yapıyorm başkalarına ses çıkması çekerken dudaklarının birbirine çarpmasından oluşuyo zar içerde olduğu için zarar verdiğini sanmıyorum canm bunları kafana takma ya ağdaya devam en temiz yöntem

0|0
    0|0
    • Tsk ederim icimi rahatlattin birtanesin yaa ama oyle hissediyordum korkum vardi

• Kesinlikle:)

• teşekkürler eic

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Hıc sanmıorum kanks

0|0
    0|0
  • Sorun gerçekten saçma geldi bana şu an :/

0|0
    0|0
  • Alakaaı yok
    Hatta jilet kullanmaman en hayırlısı

0|0
    0|0
  • Zar öyle ağda ile zarar görücek bir şey değil fakat dikkatli olmanda fayda var yine.

0|0
    0|0
  • Vermez.

0|0
    0|0
  • Mantikli olun biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiçbir şey olmaz sonuçta vajinanın üzerine vulva bölgesine sürüyorsun ve çekiyorsun, kızlık zarı ise vajinal girişin 2-3 cm ilerisinde bu durumda senin ağda bandını vajinana sokman gerekiyor o da mümkün değil... vajinana sivri birşey girmediği sürece hiçbir sorun olmaz...

1|0
    0|0
  • Alakasi bile olmaz agdayi uzerine suruyorsun icine degil

0|0
    0|0
    • Ama hani cekiyorsun ya bazen... icinde sesler cikiyor ayy.. ondan sordum

• hamıle bıle kalabılırsın

1|0
    0|0
  • kızlık zarıyla ağda ne alaka acaba

0|0
    0|0
  • abi ciddi misin..

0|0
    0|0
    • ? Nee gibi?

• emin ol çok yaptım..

• Siz aliskinsiniz yaparsiniz..

• hayır zar iç tarafta

0|0
    0|0
    • Yani bu 100% kesin mi bir sey olmaz diyee

• o zaman ağda yapan herkes bakire olmazdı. saçmalamayın ya. iyice paranoyak oldunuz. hiç bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • benim aekadaşımın komsusunun kuafrda agda yakarken kızlıgını almıslar kadın anlamamıs cekmıs bırden ondan snra bdne korktum

0|0
    0|0
  • kıllar deliğin içinde çıkmadığına göre? zarar vermez yani önceden jilet mi vardı? yap kardeşim birşeycik olmaz.

0|0
    0|0
  • Hayır ya sacmala öyle bısı olamaz üzerine sürüyorsun cekıyorsun icine sokmuyorsun sonucta

0|0
    0|0
    • Ama kenarlarinda cekersen ses cikiyor birbirinden ayriliyor bunu cok kez... farkina vardim

• Yaa utanirim heryerde kasinti kasinti dolasmaktan hep kasirim millet gorur ayip.. ama ben bunu fark ettim cekiyor insan yandan yana gidiyor iste bence sorun oluyor bilmiyorum

• alerjiye engel olcak sabunlar var onlarda sür orana öyle jıletle al bendede kızarıklık oluyodu o sabunlardan surup alıyorum sonrasındada o sabunla yıkıyorum bısı olmuyo artık

Yükleniyor...