Ertesi gün hapı hakkında bir sorum var?

merhaba arkadaşlar 1 hafta önce nişanlımla ilişkiye girdik daha önce olmayan bir kaza oldu prezervatif yırtılmış ve biz o an farketmedik bile içimdeyken boşaldı tamamen içeri gitmiş çok korktuk ertesi gün hapı aldım ellaone diye yeni bir ilaç çıkmış 1 saat sonra hemen onu içtim reglimede daha var içim çok huzursuz bu hap yeni çıkmış ilişki sonrası 5 güne kadar kullanılabiliyormuş bir bilginiz var mı ne biliyorsanız söyleyin lütfen içim çok huzursuz

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkiden itibaren 24 saat içinde içtiysen bişey olmaz. Ayrıca bazı haplar 2 doz alınır, kullanım klavuzunu iyi okumalısın. Bişey olmaz ama bir süre daha dikkatli olun ve en az 20 gün iprezervatif olmadan ilişkiye girmeyin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hapı alman sorun olmasını engeller.

0|0
    0|0
  • şansınıza kalmış kesin bir engelleme söz konusu degil dua edin sadece bu kadar düzenli o hapı kullanıpta hamile kalanlar bile var :)

0|0
    0|0
  • yapan nişanlın değilmi neden korkuyon bir çocuğunuz olur işte

0|0
    0|0
  • 24 saat içinde içsen yeter ;) Korkulacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • İlişki olduktan sonra hamile kalmamak için üç gün içinde kullanman gerek. Ilişkiye girdiğim kız demişti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 48 saat içinde içtiysen sorun olmaz :)

0|0
    0|0
  • Bu ilacı yeni duydum ama 24 saat içinde içmiş olman senin için iyi olmuş. Ben noverlo kullanmistim. Adet düzenimi mahvetti o yüzden kullanabilirsen doğum kontrol hapı kullan yoksa üç aya kadar düzelmez adetin

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz inş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...