Erkekler kızlarla hangi konuyu konuşmaktan hoşlanırlar?

Şunu soruyorum, bir kız hoşlandığı erkeğe hangi konuyu açarsa muhabbete doyum olmaz? :D

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişiyor. Ama işin özü konumak bir bilgi tazeleme işidir. Bilmeyen konuşamaz sadece saçmalar. Durum böyle sohpet edeceğin kişinin ilgi alanı veya uzmanlık alanından konuşmak çözüm olacaktır. Mesela benimle 2. Dünya savaşı hakkında saatlerce konuşmak mümkündür.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Cinsellik

1|7
    5|1
  • Futbol anlıyosa tabii.

1|6
    2|3
  • valla bana soracak olursa fazla zaman almıyacaksa her konuda konuşurum hiç sıkılmam

1|0
    0|2
  • eğer bilgi birikimi varsa sabaha kadar sinema konuşalım :D

1|1
    0|3
  • İdeoloji ve sosyoloji muhabbeti yapabilen bir kızla konuşmak hoş olurdu. Daha rastlamadım o ayrı konu tabi.

2|0
    0|2
  • Kızlarla yapılan sohbetler, kanka'larla yapılan sohbetlerin yerini tutmuyor, yanından bile geçmiyor diyebilirim. Çünkü bir noktadan sonra insan sıkılıyor. Kızlarla uzun süreli sohbetler benim açımdan sıkıcı.

0|0
    1|2
    • bence tanıdığın kızlar öyle her muhabbete gelemeyenlermiş

• "kızlar uzaktan hoş görünüyor, güneş elbiselerinde ve saçların da parıldıyor. Ama yanlarına yaklaşıp ağızlarından akan beyinlerini görünce silahlanıp yer altına girmek istiyorum" yanılmıyorsam bukowski bunu söylemişti. Bayanları küçük görmek için söylemiyorum ama gerçekten bir noktadan sonra sarmıyor. Aşk ve Cinsellik dışında ki konular, iddia ediyorum her erkeği sarmaz ki sen de şüphenden dolayı bu soruyu sormuşsun.

• Futbol, sinema, müzik vs. her türlü şeyi konuşabilir ama yeterki çok bilmişlik yapmasın konuşurken :)

0|0
    0|1
  • futboldan nefret ederim mümkünse bahsetmesin bile hafif cinsellik olabilir ama hafif tabiki yoksa bn şukadar kişiyle birlikte oldum gibisinden açmasın :)) sonra komik olabilir ama en önemlisi bana eski erkek arkadaşından bahsetmesin mümkünse...

3|0
    2|8
  • tabiki de futboolll :D,hele bide ezeli rakip takımı tutuyosaa :D,bunlar içinde gelişmelerdenhaberdar olcak,en son transferleri bilcek,hadi bunları geçtik şampiyon kim bari bunu bilsin ,o konudan 4-5 saat rahat konuşurum :D

0|0
    1|3
  • Arkadaşımsa hoşlandığım kızlardan bahsetmeyi şayet sevgilimse ikimizle ilgili herşeyden konuşmayı severim. Ve gene arkadaşımsa onun hoşlandığı çocuklardan asla konuşmam, sevgilimle de onu ve beni ilgilendirmeyen şeylerden konuşmayı sevmem. ''Okuldan Çağla diye bir kız Paris'e gitmiş'' gibi. "Banane!"

0|0
    1|8
    • ama kız senden hoşlanıyo nasıl senin sevdiğin kızlardan konuşcakk?

• Ben de kızdan hoşlanıyorsam konunun pek önemi yok. Konuşacak şeylerin sonu gelmez sen merak etme.

• sex kelimesine bu kadar hassas bir sitede daha fazla barınmam söz konusu olamaz herkese eyvellah ,

''Bu dünyada iki şeye hakkım olduğunu biliyorum biri özgürlük biri ölüm eğer bunlardan birine sahip olamazsam diğerini isterim''

0|0
    2|3
  • cinsellik konuşmaya doyum olmaz,birde sevgilinle neler yapmak istiyorsun,planların nedir bunları konuşmaya doyum olmaz

0|0
    0|3
  • burda önemli olan 2. konu erkeğin kızla vakit geçirmekten hoşlanıp hoşlanmadığı. eğer erkek seviyorsa yanında istediğin kadar saçmala erkeğe en güzel sohbet olarak gelir o.

0|0
    0|4
    • aynen, benim hoşlandıqım kız saatlerce sacmalasın dinlerim :))

• müzik spor sinema kitaplar tatil yerleri yemek :)

0|1
    1|8
  • rakı masasında siyaset nargilede tavla geyiği süper oluyo

0|0
    0|2
  • müzik. bana göre tabi.

saatlerce konuşabilirim müzik üstüne :)

2|0
    1|7

Kızlar Ne Diyor 11

• askerlik anılarını anlattır hiç sonu gelmez arad bir gülersin oda keyiften köşe olur :)))

2|8
    1|0
    • iyi fikir egosunu tatmin etmeli :)

• bak ya :) Ama o kadar ordasın ve en ufak bişeyi merak etmez kız milleti bu da erkeği üzer (:

• bence elenceli oluyor :) hele heyecanla anlattıkların da :)))

• Sevgilim bana ailesini ve gecmisindeki güzel anilarini anlatinca

onu heycanla dinliyorum cok hosuma gidiyor..

Gelecege ait´te planlar yaparsa benimle dahada hosuma gidiyor..

Hep konussun anlatsin, susmasin istiyorum :))

3|7
    0|1
  • soruya cevap vermek isterdim ama niye bazı mantıklı cevaplar ısrarla eksilenmiş

2|0
    0|0
  • Ortak zevkler.

Örneğin film seviyorsa filmlerden, müzik seviyorsa müzikten. Hem film hem müzik seviyorsa, yaşadın

Genelde kadın-erkek ilişkilerini konuşmak, sıkmaz. Konu konuyu ordan açabilir

2|0
    0|0
  • Her konuda konuşabılırsnız

Ben sevglimle hiç sıkılmadan saatlerce konuşabilirim.

Hiç hatırlamıyorum yanyana geldigimizde sustugumuzu hatırlamıyorum..

0|0
    0|0
  • Ben arabalara ilgi duyduğum için bu konuda erkeklerin ilgi alanına girdiği için konu bu olduğu zaman sohbet doyumsuz oluyor :)

0|0
    0|0
  • futbol konusu olursa bence sohbet doyumsuz bir hal alabilir diye düşünüyorum.Ben bu yandan çok şanslıyım çünkü futbolla aram çok iyidir ve futbol konuşmaya bayılırım :)) :))

0|1
    0|0
    • benim futbolla aramın iyi olması gerekmiyor çünkü karşımda ki erkek futbolla ilgilenmiyor ilgi alanımız aynı zaten siyaset-felssefe :)

• Ona hayallerini sor ,neler yapmaktan hoşlanıyorsa onunla ılgılı

ortak noktalarınız varsa onlardan bahsetmek, erkekler eskı ilişkılerındende bahsetmeyı sever

ama sen bunu dınlemek istermısın bilmem :))))

0|0
    0|1
  • Bilmediğim şeyler. Konuşurken yeni bir şeyler öğreniyorsam ve keyif alıyorsam tam süper olur.

0|0
    0|0
  • cinsellik .

0|2
    2|1
  • erkeğin egemen olacağı her konuyu konuşmayı severler bence yeter ki onların bildiği konu olsun yoksa bilmedikleri konuysa sinir olurlar:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...