Kapat

Kızlar erkekler neden bakireliğe önem veriyor biliyor musunuz?

Çünkü kızlık zarı vajinayı mikroplardan korur. bakire kızlar bakire olmayanlara göre daha sağlıklıdır ki sağlık da dünyadaki en önemli şeydir.
katılıyor musunuz?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle bravo

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır çünkü erkekler kadınların ilk , kadınlarsa erkeklerin son aşkı olmak ister
    Belki bakire biri tercih etmenizin nedenleri arasında bu da vardır ama temel neden yukarda yazdığım :)

0|0
    0|0
    • ben sağlığına dikkat etmeyen birini tercih etmem kimsede (erkek/kız) etmemeli bence özellikle dışarıda sağlığı için tonla para harcayan para bulamayıp ölen insanlar varken.

• Ama bu senin önceliğin çok az erkek için de böyle olabilir fakat çoğunluk için değil

• İlla kendinizi haklı çıkarcanız :D

0|0
    0|0
  • Katilmiyorum. Sevgilisi daha once biriyle olmamis olsun istiyor bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Ya tabi

0|0
    0|0
  • evlenince sağlığı bozulacak o zaman evlenince de dokunmayın.

1|0
    0|0
    • bakire olan kızlar sağlığına daha dikkat ediyorlar evlendikten sonrada böyle olduğunu düşünüyorüm

• zarı doğallıktır hiçbir temizlik doğallığın yerini tutamaz.

• tamam ben de diyorum ki hiç dokunmayın kızlar sağlıklı kalsın

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• doğru dedin de adet görmeye başladıktan sonra da pek bir önemi kalmıyor onun ayrıca o kadar önem veriyorsak evlenmeyelim de temiz temiz yaşasınlar :D

0|0
    0|0
  • Çok yanlış bir düşünce. Kızlık zarı sadece çocukların mikroplardan korunmasını sağlar. Kişi büyüyünce onu artık korumaz.

0|0
    0|0
  • şahsen ben tren garajdan bikez geçer ilkesine inanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...