Kızlar erkekler neden bakireliğe önem veriyor biliyor musunuz?

Çünkü kızlık zarı vajinayı mikroplardan korur. bakire kızlar bakire olmayanlara göre daha sağlıklıdır ki sağlık da dünyadaki en önemli şeydir.
katılıyor musunuz?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle bravo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır çünkü erkekler kadınların ilk , kadınlarsa erkeklerin son aşkı olmak ister
    Belki bakire biri tercih etmenizin nedenleri arasında bu da vardır ama temel neden yukarda yazdığım :)

0|0
    0|0
    • ben sağlığına dikkat etmeyen birini tercih etmem kimsede (erkek/kız) etmemeli bence özellikle dışarıda sağlığı için tonla para harcayan para bulamayıp ölen insanlar varken.

• Ama bu senin önceliğin çok az erkek için de böyle olabilir fakat çoğunluk için değil

• İlla kendinizi haklı çıkarcanız :D

0|0
    0|0
  • Katilmiyorum. Sevgilisi daha once biriyle olmamis olsun istiyor bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Ya tabi

0|0
    0|0
  • evlenince sağlığı bozulacak o zaman evlenince de dokunmayın.

1|0
    0|0
    • bakire olan kızlar sağlığına daha dikkat ediyorlar evlendikten sonrada böyle olduğunu düşünüyorüm

• zarı doğallıktır hiçbir temizlik doğallığın yerini tutamaz.

• tamam ben de diyorum ki hiç dokunmayın kızlar sağlıklı kalsın

Erkekler Ne Diyor 3

• doğru dedin de adet görmeye başladıktan sonra da pek bir önemi kalmıyor onun ayrıca o kadar önem veriyorsak evlenmeyelim de temiz temiz yaşasınlar :D

0|0
    0|0
  • Çok yanlış bir düşünce. Kızlık zarı sadece çocukların mikroplardan korunmasını sağlar. Kişi büyüyünce onu artık korumaz.

0|0
    0|0
  • şahsen ben tren garajdan bikez geçer ilkesine inanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...