Acaba bozdum mu kendimi?

Adetimin ilk gunleri cok istiyorum. Ve gecen masturbasyon yaptim. Ben hep kendimi kaybediyorum ve parmakliyorum. Bugunr kadr ne kan geldi ne baska bisey. Kucukkende kalem sokmustum ama o zmanda gelmemisti. Bozuldummu bilmiyorum? Bozulmadiysam gecen adetken yaptigimda bozulma ihtimalim ne kadar onuda bilmiyorum-.-

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• Ben de mastürbasyon yaparken hep parmak sokardım ve o yüzden bakire olmadığımı düşünürdüm ama sonra ilişkiye girdim hem çok kanadı hem de çok acıdı o zaman anladım bakire olduğumu :) bence telaş etme o yüzden. Bir parmakla veya kalemle bozulmaz :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bence sen acilen bir erkekle ilişkiye gir. yoksa baksana kızlığın saçma sapan şeylere kurban gidecek. en azından güzel bir anıyla bozmuş ol:)

0|0
    0|0
  • bozulmadıysada bu kafayla yakında bozarsın kanks

0|0
    0|0
  • ayarını bozmuşsun bence

1|0
    0|0
  • bence ver birine anlarsin bozulmuş mu bozulmamiş mi diye.. hem bundan sonra bozuldu mu bozulmadi mi diye de merak etmezsin

0|0
    0|0
  • tehlike tehlike

0|0
    0|0
  • zar zar diye bizi de bitirdiniz kendinizi de :D

0|0
    0|0
  • Yakında bozulur o

0|0
    0|0
  • esnektir. dert etme.

0|0
    0|0
  • kuçukken neden kalemi soktun vajinanı kalem traş mı sandın ? sende potansiyel var eğer zar bozulmamışsa bile her an bir cisimle bozulma ihtimalı çok yüksek

0|0
    0|0
  • Kizlarin azmasini dusunemiyorum erkeklerin neyine aziyorsunuz ya da penisin neyine ne bileyim cok tuhaf geliyor hadi kadin makyaj yapiyor guzel oluyor seksi giyiniyor tahrik ediyor gogusleri var falan falan bizde hic biri yok ki?

0|0
    0|0
  • uc parmagını sok kan gelirse bozulmamıstır daha once

0|0
    0|0
  • Bişi olmaz kolay kolay

0|0
    0|0
  • bozulmuştur sen adet kanı sanıyorsun bence çok kurcalama yalama olur bak

0|0
    0|0
  • Gidip bir hastanede kontrol ettirebilirsin

0|0
    0|0
  • jinekolojik muayene ol ne basitinden kesin cevaplar alırsın...

0|0
    0|0
  • bu sıralar kendini çok bozdun sen :D

0|0
    0|0
  • Yok bişey olmaz ama bunlar tehlikeli işler.

0|0
    0|0
  • bozulmuşsundur ya önceden

0|0
    0|0
  • Çoktan bozulmuştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben bile acıyorum ya boşa heba etme git bir erkekle beraber ol da bari işe yarasın :D neyse günaha teşvik etmiyim kaleme devam asfafdaf

0|0
    0|0
  • kızlık zarın esnek olabilir ya da bazı kadınlarda kan gelmez. ancak bir jinekologa giderek bozup bozmadığını anlayabilirsin

0|0
    0|0
  • bilmedigin yerleri fazla kurcalama qüzelim :D

0|0
    0|1
  • kalem sokmussun hala bozuldu mu diyon. biz daha sana ne diyelim?

0|0
    0|0
    • Kizlik zari sekillerini bilmiyosan en sana ne digim?

• ya bir git. ben biliyorum da sen burada ergen ergen sorular soruyosun git arastir. soru aciyosan gelen yorumlari da kaldiracaksin ;)

• bozulmus olabilirsin kalem sokmak nedir be allasen

0|0
    1|0
Yükleniyor...