Nişanlımya ilşkiye girdim sonuç hamileyim?

nişamlınla 1 ay önce cinsel ilşkiye girdikk bugün öğrendim ki hamileyim ama bizim evlenmemize 2 ay var yani ekimde 7 sinde evleniceğiz o zamana kadar göbeğim çıkarsa yani bide erken doğum olursa ben aileme ne söleyimmm.. nişanlım bebği istiyor hatta hamile olduğumu öğreninceeee çok ama çok sevindiiii.. aldırırsann nişanı atarım die de söledi böle bişey yapmıcaksın dedi ama kafam karışık napayım arkadaşlarr tavsiyelerinizi dikkatlice dinlicemm

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ne erken doğumu sacmalama 2 aylık bebekmi doğurcan, evlendikten sonra erken doğum olsa nolur sonuçta evlendiniz ve ilk geçeden hamile kaldınn bu kadar basit

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Öne alma şansı var mı 7 ekimi?

0|0
    0|0
  • evlendikten 6 ay sonra çocuk olunca herkes anlar.

0|0
    0|0
  • erkek olursa adını erman koymayı unutma kanks

0|0
    0|0
  • Hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • En kötü korse takarsın 8 aylık olsan bile farkedilmiyor :)

0|0
    0|0
  • Ben sana demiştim güzelim

0|0
    0|0
  • o donemde tatile gidin ve doğumu uzakta yapin erken doğum oldu dersiniz..

0|0
    0|0
  • düğüne kadar tatile çık :)

0|0
    0|0
  • düğünü erkene alın

1|0
    0|0
  • göbek çıkmaz onu düşünme ama doğuncada erken doğum dersiniz artık

0|0
    0|0
  • evlenceksinizde nolcak ya :) doğurişte çocukta sevinmiş

0|0
    0|0
    • sevinmez mi havalara uçtu sanki o anı bekliomuş gibi

• ne güzel işte erkenden anne baba olcanız :) kıymetini bil doğur o çocuğu

Kızlar Ne Diyor 10

• 2 ayda karın falan çıkmaz rahat ol.

0|0
    0|0
  • 2,3 aylik hamileyken gobek cikmaz. erken dogum dersiniz olur biter. cocugu aldirmayi sakıııııın dusunmeyin

0|0
    0|0
  • Erken doğum olmaması için dua et. Evlenene kadar çocuk 2 aylık olur. 7 aylık doğsa 5 ay sonra çocuk sahibi olursunuz. Herkes de anlar. Madem ilişki yaşıyorsunuz niye korunmuyorsunuz. Bugün hiç hamile sorusu okumamıştım. Rekora doğru gidiyordum. Yine gördüm.

0|0
    0|0
  • Bu kadar cabuk nasil oldu diye soracaklardir illa ki ama sonuna kadar saklayin ailenizden. Bilemiyorum simdi gobek cikar mi falan. Mutluluklar dilerim Allah anali babali buyutsunn :)

0|0
    0|0
  • Numaradan da olsa erken doğum yapmış olacaksın zaten mantık olarak

0|0
    0|0
  • düğünü erkene alın sonra evlendikten sonra 1-2 ay ailenle görüşme karnın çıkacaktır. o zaman hamile olduğunu doktora gittiğinizi daha bebeğin küçük olmasına rağmen karnının çıktığını söyle sonra haber vermeden eşinle git doğur erken doğdu dersiniz.

0|0
    1|0
  • çok hafif karnın şişerse şişer. aldırmayın valla çok büyük günaha girersiniz. zaten nişanlıken yaptığınz içinde günah. valla allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • 3 ayda ne göbeğin çıkar ne erken doğum olur :)
    sanki 5 yaşında biri soruyor soruyu
    göbeğin belli olduğunda sen çoktan evli olmuş olacaksın
    nişanlında istiyormuş sıkıntı yok
    panik yapma :)

0|0
    0|0
  • Aldırmıcaksın tabikide evlenmeden önce böyle bir işi yaptın madem katlancaksın

0|0
    0|0
  • saçmalama 2 ayda hiçbir şey gözükmez :) hem çok sevinmiş mutluluklar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...