25 yaşlarına gelmiş mastürbasyon yapan bakireler hakkında ne düşünüyorsunuz?

20-25 yaşlarına gelmiş bakire kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|34

En İyi Erkek Görüşü

• helal olsun derim kendisini ömrünü adayacagi erkege adamis.. hatta tebrik ederdim bu devirde zoru basardigi icin..

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Bir erkeğin penisi ile masturbasyon yapmak yerine kendileri yapmaları daha iyi tabi

Sevişmekte sevgi, hisler, ruhsal bir dans olmalı..

Tabi toplumsal bekaret saçmalıklarına girmeyeceğim, oraya girersem çıkamam. Oysa sevgi ile sevişmek ne güzel olsa gerek.. Ataerkil düzenin oyunları bunlar..

4|0
    0|0
  • Sanane la milletin kukusundan :@

5|1
    1|1
  • Ya bu konular insanların dogal ihtiyaçları,yaş önemli mi

0|1
    0|1
  • buldugum gibi evleneceğim kız çeşidi.

1|3
    0|0
  • 1- Tebrik ederim.

2- Kendi inancına ve dünya görüşüne göre yaşıyor derim.

2- Gayet normal bekaretini eşine saklamak istiyor her şeyi eşi ile yaşamak istiyor.

3- Kendini tatmin edip hevesini geçiştirebilir evlenene kadar doğaldır.

0|1
    0|0
  • bir insanın kız olmasından önce insan olduğunun kanıtı oludğunu düşünürüm. cinsellik libidoya bağlı bir eylemse ve insanın cinselliğide hormanal güdülere bağlı olduğunu düşünürsek, cinsel ilişikiye cesaret edemeyen veya kendince özel sebeplerinden dolayı bunu denemk istemeyen insanalrın yüksek libidolarını tatmin etmesidir ve gayet normaldir. sex yoksa mastürbsyon alternatiftir. kutlarım :)

0|0
    0|0
  • ne düşünebilirimki bakire olarak ölen erkeklere 40 tane huri verilecekmiş sizde bu zamana kadar beklemişsin öbür tarafa fazla bir şey kalmamış sık dişini bakire olarak gidersen sizlerede 40 tane nuri var.hevesini orda alırsın.:):):):)

0|0
    0|0
  • olumlu ya da olumsuz bısı dusunemem ki.

2|1
    0|0
  • o* damgası yemektense masturbasyon yapmak daha hayırlı.

1|1
    1|0
  • Bi kere bakirelik sadece kızlığı bozulmayan değil,edebi adabı ile yaşayandır.Sen git onunla bununla her türlü haltı ye sonra bakireyim sütten ak kaşık çıkmış gibi övün ben buna bakirelik dememm...

( Dipnot:Üstüne alınma genel konuştum.. )

1|0
    0|0
  • çok doğru yaptıklarını düşünüyorum. keşke herkes evlenmeden herhangi bir ilişki yaşamasa. hem eşini kandırmamış olur, hemde evlendikten sonra huzurlu olur.

0|1
    1|0
  • neden kendilerıne eziyet edyorlar kı derim.bul bir sevgili yaşa doyasıya böyle güzel çağlar elle tatmn olmayla geçermi

0|0
    0|0
  • evlenmelerini düşünürüm :)

0|0
    0|0
  • anormal bir şey yok

0|0
    0|0
  • Masturbasyon hayat boyu sürer netice birden pat diye bırakmaz gayet normal bir durum.

0|1
    0|0
  • Onu bile yapmayan bayan var tanıyorum yani :) Yaşı da 24 :)

0|2
    2|0
  • ne mutlu bakireyim diyene!

1|0
    0|0
  • çok derin bi mevzu

1|0
    0|0
  • bence normal dusunulcek bı drum yok :))

0|1
    0|0
  • normalite içindeler.

0|0
    0|0
  • 30 a kadar yolu var onun ondan sonra sex shopa gecer heralde hahahaah :D

0|1
    1|0
  • e daha ne olacaktı? normali bu.

0|1
    1|0
  • Erkeklere muhtaç olmak istemediklerini veya erkeklerle diyaloglarının kötü olduğunu...

1|0
    1|0
  • demek canı çekmiyor lez olduklarını düşünürüm

1|0
    1|1
  • Çekingen ama istekli olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kaçıncı mastürbasyonları acaba.

0|0
    0|0
  • 20-25 yaşında bakire ve masturbasyon yapıyor gayet normal .Bunu düşündüm .

0|0
    0|0
  • saygı

0|0
    0|0
  • hiç bi şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • en dogru olan şey bu asıl digerleri aces kötü hatta igrenç

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• yorumlar sacma bence.. en dogrusu bu degilmi aslinda evlenmeden iliskiye girmemek

4|9
    1|0
  • Bakirelik anormalden sayılacaksa anormal olmaya razı hatta gönüllü olmak isteyen kızlarımız mevcut olacaktır. Mastürbasyon normal tadında olması koşulu ile gün aşırıda olmaz hani.

0|1
    1|0
  • Bakirelik kişisel tercihtir ,25 yaşında da bakire olan olabilir 40 yaşında da bu anormal bir durum değil .

0|1
    0|0
    • 40 yaşındamı yuh artık ama ben bu siteye baktıkça daha da thminlerim aşağı iniyo ya sanki herkes seks yapıyo ortalık bakire olmayan kızlarla dolu her ilişkide seks yaşanıyo gibi bir izlenim var

• bence normal

0|1
    0|0
  • bunun tartışılması anlamsız artık,kişisel tercihimizdir nasıl istiyorsak öyle,bunun için evleneceğim adam beni yargılayacaksa doğru adam değildir zaten.mal mı alıyor ne yani?

0|0
    0|1
  • hiçbişi

0|0
    0|0
  • Hic bisey düşünmüyorum..

Ne düşünmemiz lazım ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...