Doğum kontrol hapı kullanımı hakkında bilgi verebilir misiniz?

doğum kontrol hapı kullanırken 7 günlük ara mı vermem gerek? hiç ara vermeden kullanmam gerekmiyor mu? kullanımı hakkında bilgi verebilir misiniz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Hangi dogum kontrol hapini kullandigina bagli adetin bitti gibi 21 gün alinir ve sonra adetinin gelmesi beklenilir ama bu hepsi icin gecerli deyil kimilerini hep almalisin araliksiz regl oldugun dönemdede yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• detinin 1. günü başlamalısın. Her gün aynı saatte alman çok önemli. İlaç acıktırdığı için akşam saatlerinde uyumadan 1 2 saat önce alman çok iyi olur. Günü gününe geciktirmeden iç. Bittikten sonra 7 gün ara ver. Adetin bitmemiş olsa da doğum kontrol hapına tekrar başla. Ve böyle devam et.. Unuttuğun günler olursa hatırladığın an hemen iç.

0|0
    0|0
  • ara vermene yerek yok. kullan sen. o kadar performanslısın galiba..

0|0
    0|0
  • burda denenlere gore hareket edıcegını sanmıyorum bence gıt uzmanına danıs derım ben...

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı kullan. 2 tablet çıkıyor kutudan. ikisini birlikte al. %95 etkili

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben bir ara diana kullanmıştım. adetin 3. günü başlıyorsun. sonra hap 21 tane bittikten en fazla bir hafta sonra adet oluyorsun ve tekrar kullanmaya başlıyorsun..

0|0
    0|0
  • Adetinin 1. günü başlamalısın. Her gün aynı saatte alman çok önemli. İlaç acıktırdığı için akşam saatlerinde uyumadan 1 2 saat önce alman çok iyi olur. Günü gününe geciktirmeden iç. Bittikten sonra 7 gün ara ver. Adetin bitmemiş olsa da doğum kontrol hapına tekrar başla. Ve böyle devam et.. Unuttuğun günler olursa hatırladığın an hemen iç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...