Bakire kız arkadaşımı nasıl en iyi şekilde orgazm ederim ?

Erkek ve kız dostlarıma soruyorum. Lütfen erkekler gerçek şeyler söylesin arkadaşlar.Sevgilimle büyük aşk yaşıyorum.. Nazar değmesin..Uzun süredir çıkıyoruz ve artık karşılıklı birşeyler paylaşmak istiyoruz ikimizde. Kız arkadaşım haliyle bakire. ( Bu arada bende hiç tam anlamıyla ilişki yaşamadım fakat çok kişiye orgazm yaşattım. ) Şimdi.. Eleştiren eleştirsin biz birbirimizin ilki olacağız bir kaç ay sonra. Fakat bunu adım adım yapmak istiyoruz. Uzatmadan söylüyorum sorum şu, zarar vermeden nasıl en iyi ve en yüksek derecede orgazm yaşatabilirim ona ?

Güncellemeler:
Ona zevklerin en güzelini yasatmak istiyorum. Ben önemli degilim o mutlu olsun. :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence çok geç bile kalmışsın.bir iki aya erteleme hemen bu akşam yapın. aşkın cinsel yönünüde yaşadın mı aranızdaki bazı yapmacık şeylede giderilmiş olur.bakın o zman birbirinizi daha çok sevece ilişkiniz bambaşka bir boyut alacak. bece hiç zman kaybetme. nasıl yapayım diye araştırmana da gerek yok. yatağa girin ve kendinizi aşkınıza bırakın.(götür baba)

Kızlar Ne Diyor 6

• oral seks yap

• Eve Kenedenden geçiyorlar .

• +1

• hmm dıl darbelerını deneyebılırsın ılla bozmana gerek yok onu...SAKIN YAPMADA...yuzeysel bısıler yasayabılırsın takı kendıne guvenebılıosan dayanabılırsen...şüpen varsa onuda deneme..

• Niye dayanamayalım kıza aç değiliz ki. :)
      Öyle yapacagım zaten. Tesekkurler :)

• Klitorisine dokunarak

• Aşkla sevişmek ne şans.

• mutlu etmek istiyorsan bunu ona yapma. kızlığını bozma. ve en önemlisi onun canını yakma. çok düşünüyormuş gibi zevklerin en güzelini yaşatmak istiyorum demişsin ama ona yazık değil mi bozma kızlığını zevk nedir 5 dakika için bunu ona yapma yapma yapmaaa istese bile yapma

• cansın:)))keyfine bak.hayat kasmaya değmez.aşkı buldunmu yaşayacaksın.

• @Mesleksırrı beni anlamana sevindim dostum ...

• neden yapmasın.zamanı gelince bakireliği hakedene verirsin.dostum sen boşver diğer zırvaları. eğer seviyorsanız birbirinizi cinselliğide yaşamalısınız. seni bırakırsa hem arkadan gözyaşı dökeceğin birşey olmaz. bırakmazsa da zaten birbirinizsiniz.o kız istemişse birde o işi yaparrrrrrrrrrrrrr.haberin olsun.sonra ben malım diye gizli kullanıcılardan mesaj atarsın burda benden demesi

• Öncekileri Göster
  • bekaretini bozmada napıosan yap.

• hıı siz tam cinsel birliktelilik yasıycaksnz öylemi? ya kıza zarar vermede napıosan yap yanı :) inetrnttn arastr bilmem ki :)

• O bunu kendisi istiyor önceden aklımın ucundan bile geçmezdi o istese bile asla ona zarar vermem derdim ama zamanla benimde kafama soktu ne yapayim ?

• cevap veriyorum ...:P

Erkekler Ne Diyor 8

• oral seks yap arkadaşım bence de.

• oral en iyi yol

• önce imama gidin

• arkadaşım... biz ne kadar vajinaya meraklıysak kızlarda penise meraklıdır... oral felan yapın işte... sonrada ona seni boşaltmasını söyle.. bak nası zevk alcak

• sana sorum eğer bu kızla ayrıldıgında yarın evlenceği adama gittiğinde hali nece olur gaybı bilemezsiniz ya ( evlenmeden önce yaşamayın ).

• En iyi cevap sectigim yoruma yazdıgım cevaba bak

• onu mutlu etmek istiyorsan senin hakkında bi sitede kız arkadasımı nasıl mutlu ederim diye yazı yazdım de o da seni bıraksın böylece çok mutlu olur inan bazı şeyler özel kalmalı bence

• oral yapp ;)

• önce aklını başından al, ortam falan güzel olsun romantik olsun. oyle bi önsevişme yaşat ki iş oraya gelene kadar kendinden geçsin ;) baktın iyice kendini bıraktı yavaş yavaş op bikaç dk orasından ve oral yap ama elini de tut hissetsin sevgini ;)

• tesekkur ediyorum

Yükleniyor...