Nişanlım anal ilişki istiyor hiç yaşadınız mı nasıl bir duygu ne hissediyorsunuz çok acıyor mu?

Birde penisini agzima aldigim halde toplarini da almami istiyor. Bunu yaptiniz mi kizlar yapilabilcek bisey mi?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç yaşamadım.

Fakat bazı yazılar filan okudum tabi. Anal ilişkide temizlik çok önemlidir.

1) Bayanın anal temizliğini çok iyi yapması lazım lavman yolu olabilir.
    2) Parmağını sokup b*kları tek tek çıkart fakat burada önemli olan b*k sıvı haldeyse hiç başlama bile. Eğer sıvı halde değil ise sabunlayıp yıkayıp bu işlemi yapmalısın.
    3) Anal pompaları var.

Tabi bu da var her ne kadar temizlesen bile bağırsaklarından gelen o kokudan rahatsız olmazsanız sorun yok.

Erkeğin dikkat etmesi gereken en önemli ve tek kural

1) Kondom, sağlık açısından bu şarttır sebebi ise anal ilişkide hastalık bulaşma ihtimali çok yüksek temizlik çok iyi yapılmamış ise erkek hastalık kapabilir.

Ağzına aldığınhalde toplarını da almanı istiyor ise eğer penisi çok büyükse bu ihtimal zordur. Penisi ağzına almadan önce topları alman daha rahattır. Ayrıca işinize karışmak istemem fakat bence erkeğin cinsellikte istekleri ve arzuları olabilir fakat senin cinsel isteklerinde önemlidir. Unutma eğer her istediğini yaparsa o erkek daha fazla şeyler isteyecektir ileride hiç yapmak istemeyeceğin cinsel ilişki türlerini isterse şaşırma derim.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Gerçekten seviyosan her şeyi yaparsın. Bir anne bebeğinin altını temizlerken hiç zorluk çekmio buda böyle bişey. Ama nişanlında gerçekten seni seviyorsa, seni istemediğin şeylere zorlamaması lazım. Ak varken kaka deliği ne yaaa. SAkın yapma sonra pişman olursun

0|0
    0|0
  • Sakın yapma derim dinimize aykırıdır.

0|0
    0|1
  • Sen erkek deilsen bende bakirim bırak bu ayakları delikanlı aslına dön delikanlı ol.

0|2
    0|0
  • sakın yapma sonra inan çok pişman olursun conta genişler orjinalı bozulunca pişman olursun ama iş işten çoktan geçmiş olur sen nşanlına bu kadar yüz verme bence şimdiden

0|0
    0|0
  • önden ver

0|0
    0|0
  • yapma derim pişman olabilirsin:(

0|0
    0|1
  • Anal yapma başına iş alırsın. Sonra yine derdini burada aramak zorunda kalırsın.

0|0
    0|1
  • Ben iğrenç buluyorum

0|0
    0|1
  • arkadan sakın yapma ve penisi aldığında billurlarıda berabermi al diyor ağzına

0|0
    0|0
  • Yapma bencede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hepsi birlikte mi :S hangar mı bu.

0|0
    0|1
  • seviyorsan pek bir sorun olacağını sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Hayatinin hatasi olur. Senden boyle bir sey isteyen biriylede evlenme nisani boz

0|1
    0|1
  • Yapma. Bizde deneyelim dedik bir tane parmagini soktu cok berbat bir aciydi dedigi gibi arkadasinda buyuk tuvaletin geliyor gibi falan oluyor cok berbat bir sey

1|0
    0|1
    • Denediniz mi. Sadece parmagni mi soktu nasildi krem falan surdnzmu

• Hayir penisini de fazla almiyorum zaten bizim surekli olarak cinsel hayatimiz yok iki ayda bir veya iki falan

• Fazla almiyorum derken

• Yapma bence hıc cok acıyor ılskı halndeykn buyuk tvaletn gelıyoms gbi oluyo ıgrenc ya zevk alan kızlar var mıdır acaba

0|0
    0|1
    • Senin ilk anal deneyimin nasildi. krem falan surdunuz mu kac dk surdu acidi mi bosaldi mi icine

• Ver önden ozaman nişanlınmş zaten. d yok olmyo

• Önden veriyorum zaten arkadan da istyr sende face falan var mı

Yükleniyor...