Ah bu zar meselesi :(?

Arkadaşlar maalesef geçen kış tecavüze uğradım ve bu yüzden bakire değilim :( kızlık zarımı bu sene sonuna dogru diktirip üç dört sene sonra evlensem kanamam olur mu :/ bakire gibi olur muyum yani

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl tecavüz? Hani sevgilin falan zorla mı yaptı yoksa hiç tanımadığın biri tarafından mı? Çünkü ilki için sen zemin hazırlamış oluyorsun da bunu yapanı haklı kılmaz tabi. Çok önemli bir şey değil bu zar falan önemli olan senin gerçekten nasıl biri olduğun. O**rsplyk insanın ruhunda olmaya dursun zar falan hikaye kalır

0|0
    0|0
    • Sevdiğim bir cocuk vardı platoniktim buluşalım konuşalım dedi. Aksam buluştuk sakin bir parkta ve olan oldu :(

• Kotu olmuş:( hayatta herkese güven olunmuyor. Bence takma kafana bunu anlayan biri ile olursan sorun olmaz

Erkekler Ne Diyor 13

• Aslında kızlık denen ve kadınlarn ilk ilişkisinde yok olan o incecik kızlık zarı dediğimiz organın tek görevi gelişme döneminde hormonların korumasına girmeden önceki dönemde vücudua mikrop girişini engelleyerek insanın dişisinin sağlığını korumak. Ama biz erkekler bu zara olmıcak bir görev yüklemişiz ve o dişinin ilk benle cinsel ilişki kurduğunun işareti olarak görmüş ve bunu erkek egemen toplumlarda yaymış kadınlarımızı bu anlayışa hapsetmişiz.
    Bence Ergenliğin başlaması ile birlikte görevi biten o zar hesap edilmeden dişi ve erkek bireylerin cinsel deneyimleri de başlamalı, bekaret denen o incecik zar erkeklerce önemsenmemelidir. Sevgi ve saygılarımla
    cinsellegitim.blogspot.com.tr/.../...ar-hymen.html

0|0
    0|0
  • Evlenmeden 1 ay önce filan diktirmen gerekli.

0|0
    0|0
  • Birincisi kızlık zarını varmış gibi yapıp karşındakini kandırma. Ikincisi senin bacak arandan ikş damla kan gelecek diye seninle evlenmek isteyen adamın olma. Üçüncüsü ise kızlık zarı ilişkiye yakın zamanda diktirilir

1|0
    0|0
  • boşver ruhun bakıre kalsın evlenecegin adama bunu guzellikle anlat seni sevmişse bunu tınlamaz bile.

1|0
    0|0
  • o dikişler dayanıksız gerdekten önce düğün sabahi yapman lazım

0|0
    1|0
  • neden tecavüze uğrayı sessiz kalıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Tecavüz yalanı vol.12628620191717

1|1
    1|0
  • olursun

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun, hicnnor problem olmaz. Rahat ol, nasil yasandi tecavuz, yazik bu basit insanlara

0|0
    0|0
  • vay anasını satayım kıza bak patlak balon şimdi bir saf bulacak

0|0
    1|0
  • olursun kalıcı bakirelik ameliyatı oluyor ama kesin kalıcı diye güvenli değil yani

0|0
    0|0
  • gene fakeler dadandı siteye ;)

1|0
    0|0
  • Ruhunu diktirebileceğin bir doktor varsa selamımı söyle ona bütün dünyanınkini diksin.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• madem tecavüze uğradın niye diktiriyosun
    polise şikayet etmiş olan biri böyle kaçamak işlerle de uğraşmayacağına göre belli ki onu da yapmamışsın
    tecavüze uğramışsın ve sen hala bir zarın peşinde misin?

1|2
    0|0
  • herkesi kandırabilirsin fakat, ALLAHI asla! Vicdanın rahatsa gidip herkesi kandırabilirsin...

1|1
    0|0
  • Diktirdikten sonra hemen evlenmen lazim dikisler aciliyo

0|1
    1|0
  • Ailenle konuş eğer tecavüze uğradıysan

1|0
    0|0
  • kızlık zarı 3 ay kadar kalıyor diye biliyorum. Bir araştırsan iyi olur

0|0
    0|0
  • Diktirmene ne gerek var, kocana anlatman lazim zaten bu durumu bence

2|0
    0|0
  • düğünden 1 gün önce diktirmelisin.

0|1
    0|0
  • hadi canım kötü olmayacaksan olay nasıl oldu?

0|0
    0|0
    • Aşık olduğum bir cocuk vardı görüşelim dedi kabul ettim akşam sakin bir parka gittik orada oldu olan :(

• evlenmeden 2-3 gün önce diktirmelisin.

• kaşar kızı afffedmezlaer

Yükleniyor...