Bir erkeğe ne zaman abaza mısın diye sorsan yoo değilim her erkek gibiyim diye cevap verir.

sizce bu söylenilen söz doğru mu? erkeklerin geneli cinselliğe düşkünmü? ve belli boyuta kadar bunu normal mi görüyor? peki abaza erkek modeli nedir? bunu açıklayabilir misiniz? haftada yada günde kaç defa aklından cinsellik geciyorsa ve kaç kadınla beraber oluyorsa bu erkeğe abazalık boyutuna ulaştı diyebiliriz?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• aynı tip soruya verdiğim cevap Soru 160731

Abaza: Kuzey kafkasya'da, abhazistan'da yaşayan, çoğunluğu hıristiyan olan halktan müslüman olanlara Türkiye'de verilen ad.

Eğer sormak istediğin ABAZA"N" ise

Cinsel açık çekme halidir. Bunun için ayda bir ya da haftada bir yapıyor olman gerekmez. Devamlı bir cinsel istek halin mevcutsa biz buna ABAZA"N" deriz :))

0|0
    0|0
    • teşekkürler yazdıklarından dolayı bu en aydınlatıcı cvb oldu sanırım :)

• cinsel açık değil AÇLIK olacak hatalı yazmışım :)

• farkettim :) e okadar doğru sözün içinde sırıttı tabi :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Bunun bir oranı yok, herkeste farklı oranlarda olabilir.

Kimi her gün bir kızla seks yapar, iki gün yapmasa abaza olur.

Kimi ayda yılda bir seks yapar abaza olur.

Erkekler sekse düşkündür ve bu gayet normaldir, doğanın kanunu bu. Aslında, kızlarda düşkündür cinselliğe, tabi toplumun baskısı ve yetişim şekli nedeniyle bu duygularını açığa çıkaramazlar. Bayanlarında cinsellik açlığını çıkartan da tam çıkartıyor, kimi zaman ölçüsünü bile kaçırıyor.

0|0
    0|0
  • düşünce olarak her erkek abaza sayılabilir belki ama davranış olarak bunu sürekli yansıtanlara kullanmak daha doğru oluyor bence

internetten kızlara sürekli cinsel içerikli mesajlar yazmak, sokakta gördüğü az dekolteli bile olsa kendinden geçmiş gibi bakmak, ona buna laf atmak vb...

0|0
    0|0
  • Bu beyin

link

Buda kalp

link

Umarım açıklayıcı olmuştur.

1|0
    0|0
  • Erkeklerin geneli değil çok büyük çoğunluğu cinselliğe düşkündür.Ama cinselliğe düşkün her erkek abazadır diye birşey yok.Genelleme yapmak yanlış.Zaten bu kelime sonradan üretilen birşeydir.abaza,cinsel dürtüleri yüzünden etrafı rahatsız edecek düzeyde sapıkça hareketler sergileyen erkeklere denir.Aslında maganda kelimesi de onları tamamıyla niteler.

0|0
    0|0
  • Abazalık kriter tanımamaktır.esmer - beyaz , şişman - zayıf , olgun - genç , güzel , çirkin farkı gözetmeksizin , vajinası olan ve nefes alan , dişi olarak genellediği her canlıya cinsel arzu besleyendir.Bunun dışında içinde cinsellik yaşama arzusu olan ve bunu belli kişilerle yaşamak isteyen insan abaza değildir.Bir kadın cinselliği ne kadar düşünüyorsa , bir erkekte o kadar düşünür.Sadece açık sözlü olarak erkek bunu ifade ederken , kadın bunu gizler.

0|0
    0|0
  • şimdi bana da sorsan bende abaza değilim ama biri gelse yapalım dese hayır demem..

0|0
    0|0
    • yani bu konuda midesizim diosun seçiclik yok çağırılmak yeterli diosun. ya insanda tiksintide mi olmaz ki sonçta bilmediğin bi insan gelmş sana bunu dio

• ya sacmalamayın tanımadığım bi insanla neden yapıyım ben sevgilim den bahsediyorum gel yapalım dese yaparım tabi neden yapmıyım...yoldan geçen bi kız zaten bana gel yapalım neden desin .

• e sen biri gelse dersen öyle anlaşılır tabi.

• sperm üreten her erkek (%99.999999) abazadır. çünkü onların bir şekilde çıkması gerek. ama kimisi efendidir belli etmez kendi kendine halleder, kimisi de ortalığa saldırır.

0|0
    0|0
  • sen hiç ben abazayım diyen bir erkek gördünmü peki ?

0|0
    0|0
    • kmse ben kötüüm dememektr bu.ama abazanlaştım önceden böle dildim dien gördm

• abaza kız modelini anlat bide çok bilmiş...

0|0
    0|0
    • erkek modelini anlatabildim kız kaldı

• Sen cinsel istekle abazalıgı karıstırıyorsun şeker

0|0
    0|0
  • o an seks konuşuyorsanız yani bi sanal seks falan yaptıysanız böyle bir cevap verir bence

0|0
    0|0
    • ama burda benim demek istedgim şu bayan tahrik edeek hiçbirşey yapmasa erkek yine bunu düşünse. ne zamandan sonra abazalık listesinde yerini alır demek istiorum

• erkek bu ya ne aradgmnı kendide blmio. bazen aşk arıo abartıp sadece cinselliği yaşama boyutuna getreblio ilşkisini ama sorsan seviorum dio. bazende gene aşk arıo abarttgı zaman aşık dilmişim istekmiş bendeki sadece dio. bu erkeklerin ne aradgıda ne yaptgıda belli dil

• evet haklısın

• kadın olup cinselliğe düşkün olmayanları garipsiyorum.

0|0
    0|0
  • her erkek abazandır.öyle kodlanmış öyle yaratılmıştır istesede buna engel olamaz

0|0
    0|0
  • bunun bir ölçüsü yok. yani erkeğin bu durumu bulunduğu ortama o aki düşüncesine kafasında başka problemler olup olmadığına bağlıdır. brerkek ne kadara kafsı meşgul olsa bile sexi yada ona sexi gele birini gördüğünde yada bişiler uyandırcak bir nokta gödüğünde abazalama durmu oluşbiir. yani çooook geniş brkonu bu. sen bece dahada özele inerek sorsan olmazmı..

0|0
    0|0
    • özele derken ben sadece gördklermden çözmeye calştım. daha ayrıntılı bi açıklaması varsa onuda alayım tabi

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende abaza demiştim erkek arkadaşıma oda aynen "abaza değilim erkeğim" demişti. Hepsinin kullandığı bir cümle herhalde.

0|0
    0|0
  • acı ama gerçek bütün erkeklerde var abazalık :D link

0|0
    0|0
    • nezaketsizlik olmuş yaw :) ortada hiç mi hissiyat yok duygu ?

• var mı?

• duygu varsada ne cıkar ki onada duygulu abaza deriz :D

Yükleniyor...