Vajinamda kurt var, nasıl tedavi olurum?

Arkadaşlar vajinamda kurt görüyorum kucuk sari bazen diskimda sa görüyorum doktora gidemiyorum cekiniyorum ayni derde sahip olan var mi?

Güncellemeler:
Arkadaslar yok kusucam yok ilac sık dalga geçin diye yazmadim. Mideniz bulaniyorsada tiklamasaydiniz soruya. Kurt görüyorum haftada 1 - 2 kere oluyor vajinamda oluyor sari 1 tane gordum 2 hafta içinde. Ayni dertli olanlar var mi?
Arkadaşlar daha yeter yorum yapip dalga geçmeyin ben aldim cevabi eic yaptigim cevap benim için yeterli

0|0
14|41

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten problem , barsaklarında baya bir üremiş olan o parazitin mesafe yakınlığı nedeni ile öne de ulaşmış ve buraya da artık yumurta bırakarak nemli ortamda çoğalması. Bu da baya bir süredir bunu geciktirdiğin anlamına geliyor.

Beklemeye devam edersen , büyük ihtmalle bakiresin ; kızlık zarının arkasına kitle halinde çoğaldıklarında mecburen alttan ilaç zerki ya da en kötüsü operasyonla açılıp temizlenmesi ve ilaç atılması gerekecek.

Bu ayrıca akıntı da yapacağından fena koku da yapacaktır. Yani yanına yaklaşan suratına boş boş bakıp sendeki sorunu hissetse de soramayacaktır.

Bir an önce bu işin çaresine bakmalısın

1|1
    0|0
    • Teşekkürler yorum icin doktor hangi bölüme gitmeliyim? En kisa surede gidicegim ama hangi bolum bilmiyorum

• Teşekkürler yorum icin

• Geçmiş olsun :)

Erkekler Ne Diyor 40

• 2|3
    2|2
    • Tamam özür dilerim susuyorum. Geçmiş olsun..

• Peki teşekkürler

• 0|4
    2|0
  • ülkü ocaklarını kurmussun

2|6
    0|1
  • Burada baya bilgi veriliyor;

www.hemensaglik.com/.../doktora-gitmek

0|0
    0|0
  • sevigili cocugum ne yazıkki, anan seni kadir gecesi dogurmuş diyemiyorum.
    sendeki problem iç parazitten kaynaklanıyor, yıl 2014 olmasaydı günde 1 cay kasıgı motorin iç derdim.
    doktordan cekinmekde yeni moda oldu a m k derdim ama senin için a m k kısmını diyemiyorum.
    daha ne diyim istersin.

0|0
    1|0
  • Vajina ile bağırsak arası fistül olabilir doktora git bence o durumlarda sık görünüyor tedavisi malesef ameliyat, bir kadın doğum doktoruna git ilaçla olacak sey değil bu eger fistülse kısırlığa kadar götürebilir seni

0|0
    0|0
  • geçmiş olsn

1|0
    0|0
  • Mastürbasyon yapıyordum bir anda durmak zorunda kaldım... Git l*n doktora sana en yüksek dozlu ilaçları versinler kendine gel biras

0|0
    1|0
  • bunu okuduktan sonra bidaha asla oral yapmam öhhh. s

0|3
    0|0
  • go to doctor lütfen

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun . bir doktora git

0|0
    0|0
  • Contracted filmini izle :) Senin sorununun aynısı.

0|1
    0|0
  • doktora gidemiyorum diye bir şey yok!! kalk ve git, ölünce mi gidilir, yataklara düşünce mi gidilir doktora!!!

0|0
    0|0
  • Vermiyorsunuz vermiyorsunuz.. işte boyle kurtlaniyor , atalar ne demiş işleyen demir işildar.. tedavi olunca yine inzivaya gecme , tekrar edebilir

0|0
    0|0
  • hani çok yedin mi midemde kurt var derler ya tövbe eest...

0|0
    0|0
  • onemlı degıl gecer zamanla takma kafana

0|0
    0|0
  • Bittir o, m biti :Pp

0|0
    0|0
  • hobaaa
    uzun süreden sonra ilk defa kusacağım

0|0
    0|0
    • Kuscaksan tiklamasaydin o zaman soruya

• pompa çıkarmayı dene hocam faydası olacaktır..

0|1
    0|0
  • Doktora gitsene kizim daha fazla sknti olmadan

0|0
    0|0
  • doktora gidin isterseniz

0|0
    0|0
  • ya neden böyle :( ilk defa duyuyorum senden.. temizliğine önem veriyorsun değil mi?

0|0
    0|0
    • Evet kil tüy yok agda yapiyorum 3 haftada bir. İnternette kil kurdu diye geciyor

• Hergun aliyorum bazen 2 kere bile aliyorum günde is nedeniyle terliyorum diye

• ya bilmiyorum ve tabikide doktora gitmeni öneriyorum.. burada kimse seni tedavi edemez ve reçte de yazamaz.. lütfen hatta Allahın aşkına git.. sağlık bu şakaya gelmez.. hele ki çekingenliğe asla !! :)

• kurt tedavisi olman lazım doktora gidip ilaç alıcaksın.

0|0
    0|0
  • vajinada kurt olmaz dışkıda olur

0|0
    0|0
  • Walla ilaci felan varsa al en iyisi dokyora git sicemde allah kurtarsin

0|0
    0|0
  • Vajinanda kurtvar cebinde akrep misali kimseyle ilişkiye giriyim falan deme de

0|0
    0|0
  • Doktordan utanılır mı hiç? Git hemen

0|0
    0|0
  • çekiniyorum deyip gitme de her yerini kaplasınlar o zaman.

0|0
    0|0
    • İnternetten baktim kil kurdu oluyormuş her yeri kaplamayla alakasi yok

• Kurt ilacı. Kullan gecer bagirsak kutdu o

0|0
    0|0
  • Doktora gitmedin bee , nasıl iş bu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 14

• Bir an önce doktora gidin. O kurt bağırsaklarınızda olur ve dışarı çıkarlar. Burnunuzdan bile çıkabilirler. Kesinlikle ihmal etmeyin. Yalnızca dışkı ve idrar testi yapıyorlar zaten. İlaç kullanmanız hatta ameliyat olmanız bile gerekebilir. Geçmiş olsun. Temizliğinize dikkat edin ayrıca. Tüylerinizi alın. İç çamaşırlarınızı yıkayın ve kurutup ütülemeden giymeyin. Bütün aileniz , lavaboyu paylaştığınız herkes tenya tedavisi olsun. Lavaboyu dezenfekte etmeden kullanmayın. Çiğ et yemeyin. Temizlik çok önemli bu konuda. Allah yardımcınız olsun...

1|0
    0|0
    • Teşekkürler yorum icin hastaneye gidicem hangi bölüme gitmeliyim peki bilmiyorum hic?

• Vajinada parazit olabilir mi?
    VAJENDE trikomonas vajinalıs denilen bir parazit iltihap yapabilmektedir. Bu etkenler cinsel olarak da bulaşabilmektedirler. Genellikle kadında varsa erkeğe de kolayca geçerek onun aşağı üreme yollarında enfeksiyonun yayılımına yol açmaktadır.
    Trikomonasın bulunduğu durumlarda vajende sarı yeşil bir akıntı görülür. Genellikle çok pis kokulu bir akıntıdır.
    Bu parazitin olduğu durumlarda kadın ve kocanın birlikte tedavilerinin yapılması gerekir.
    Vajinada aynı zamanda kıl kurt enfeksiyonları da görülebilir. Genellikle vajen ağzının dışkı ile kirlenmesi sonucu bu durum ortaya çıkar. Olağan olarak kıl kurtların üreme bölgesi vajen değildir. İleri derecede kaşıntıya yol açan bir hastalıktır. Hekimler vajen çevresine şeffaf bant yapıştırarak alınan örnekte etkeni görür ve ona göre kolayca tedavisini yapabilirler. Genellikle cinsel organ temizliğinin yetersiz olduğu kişilerde bu tip iltihaplar çok görülmektedir.
    Genellikle adet kanamalarından sonra azma eğilimi gösterirler. En çok o devrelerde belirti verirler. Vajen sürekli olarak kaşınır. Şiş ve kızarıktır. Vajende küçük kırmızı noktacıklar vardır.
    Vajendeki kaşıntı durumlarda mutlaka ayrıntılı laboratuar ve klinik değerlendirme yapılmalıdır.
    En önemli nokta ise genital organların temizliğine özen göstermektir. Genç kızlar bu konuda eğitilmelidir.

bunu okudum da bence en kısa sürede bir jinekologa görünmelisin

0|0
    0|0
  • Midem bulandı.

1|1
    0|1
    • ya benimde :( ama cevabımda söyleyemedim kırmamak için.. aslında bu bir sağlık sorunu.. hani alay etmediğimizide bilsin isterim

• Tiklamasaydiniz ya soruya zorlami okuyun dedim size. Yardimci olacaginiz yerse bos bos konusuyorsunuz

• Temizliğine özen göstermezseniz, wc sırasında yıkamadan çıkarsanız olacağı bu. Vajinasından korkup dokunamayanların vay haline.

0|0
    0|1
    • Ne diyorsun ya sen? Bos konuşup duruyorsunuz elleri de cikiyorum hergun dusumuda aliyorum vajinamida temizliyorum. Bagirsaklarimla olan bir sorun. Anca eleştirip yargilarsiniz su kadar kişi sayisindan 2 kişi adam akilli cevap verdi

• o kurtlarla yaşadığın her saat kabahat çook ihmal etmişsin muhtemelen zamanında yediğin yiyecekler bağırsaklarında parazit yaptı tabi o parazitler dışarı çıkar yumurtlamak için basit bir ilaç bütün sıkıntını tek seferde çözecekken ne bu utanma çekinme valla ben görsem kendimde yıkarım ortalığı

0|0
    0|0
  • Pardon ama salak mısın sen gitsene doktora grip mi bu sanki geçiştiriyorsun kızların vajinasına bakılmıyor ayritetten

0|0
    0|1
  • Yaaaa yapmayin boyleeee buraya yazacaginaaadoktora gitttt nasil bir sorudur bu dikkat et kurtlar cogalir yer biryerlerini

Kusacammm yaa :/

0|1
    1|0
    • Guncellmeyi oku o zaman

• Okudum guzelim durma git sen doktora boyle bir soru burada sorulur mu ayrica ilk defa duyuyorummm

• Bayılazaaam

1|1
    0|0
    • Guncellmeyi oku. Sanki sana soruya tikla diyen oldu

• Tiklama değil zaten başlığı goruyoruuzzzz

• Basligi görüp içine gelmeseydin o zaman

• kusucam ben galiba :S

0|0
    0|1
  • Doktora git ayrica temizlemiyonmu sen orani

0|0
    0|0
  • vajinanda degil, dışkındadır. vajinanda olsa rahmin çürü ölürdün..

0|0
    0|0
  • Kurtların çoğalmasını istemiyorsan doktora gitmelisin çekinme sağlığın bu önemli. Doktorlarından bizden farklı yanları yok onlarda sıcıyor işiyor onlardada benzeri sorunlar yasıyorlar o kadar hastaları var nelerler karsılasıyorlar senın hastalıgındanmı ıgrencklerler

0|0
    0|0
  • doktora git görün cekincek birşey yok bunda sağlık her zaman önce gelir

0|0
    0|0
  • Eminmisin kurt olduguna ilk defa duyuyorum

1|0
    0|0
    • Evet kil kurdu diye geçiyor sanirim

• Canim hemen doktora git lutfen cekinme dojtordan da

Yükleniyor...