Eşimle cuma gunu bırlıkte olduk?

esımle cuma gunu bırlıkte olduk benım bu günlerde regl olmam gerekıyordu. ılıskıden sonra ertesi gün hapı aldım bu sabahta kanamam var regl kanamasına benziyor ama oyledır dımı hamıle degılımdır di mi?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş burada belli olmaz demis ama gayette olur. Söyle ki, hamile kalmak icin yumurtlama doneminde olman gerekir. Regl döneminde dollenmemis yumurta catlar ve atılır. Yani dollenmeye hazır yumurtan yok. ertesi gün hapı icmene gerek bile yokmus hamile değilsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ilaç alma canım yaa yan etkisi fenaa:S:S regledir korkma çocuk nedne korkutuyorkii var mı çocuğunuz?

0|0
    0|0
    • evet dha 1 buçuk yasnda

• gecen gün bizimde başımıza geldi kullanmadı olsun ya :) farkllı yöntemler uygulayın:)

• yumurtalama zamanın gelmiş kuluçkaya otur 1 gün boyunca hiç kalkma horozuna söle seni rahatsız etmesin

0|0
    0|0
  • ertesi gün yapı aldıysan arkasından korkulacak bir şey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hamile olsanız kahverengi bir kanama olur diye biliyorum bebeğin rahme tutunduğunun göstergesi.

0|0
    0|0
  • ben bu tür soruların buraya sorulmasını çok yanlış buluyorum kocanla senin özelin sonuçta bizde burada kesin bir cevap veremeyiz buraya sormak yerine eczaneden test alsan için daha çok rahat olur gibime geliyo

0|0
    1|0
    • şu an kanamam varken hemde 1 günde bellı olmaz kı

• burdada bişey belli olmaz sonuçta doktora gidebilirsin

Yükleniyor...