Kaç yıldır adet oluyorum ilk kez yaşadım?

Ya gençler böyle o kısmında bir şey hissettim sonra biraz ağrı oldu sonra pat diye kanlı büyük bir şey düştü yani sert bir şey ne olabilir bu ve kızlığa zararı olmuş mudur

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir sey degildir o canim merak etme kendi vaktindemi oluyorsun hep yoksa tarihleri farklimi
    Toplanmistir o kan orda birikmis bu hale gelmis iyikide dusmus ama yok kizliginada hic bir zarar vermmemistm merak etme

0|0
    0|0
    • Sertleşiyor mu o

• Evet, canim hic korkmana gerek yok
      Cunku o biriktiginde serlesiyor sonra oat diye dusuyor dusgundece hem aci var hemde rahatmala olur o anda ama insan korkuyor istemedende be saglik okuyorum bunlarin hepsini okumusum hic korkma canim
      Boyle sanki 2 haftalik bebek dusuyor

Erkekler Ne Diyor 4

• düşük mü yaptın nedir

0|0
    0|0
  • İçinde toplanan pis kan çıkmış adetlimiydin o an

0|0
    0|0
    • Evet ama böyle olmazdı

• Üşütmüş ya da stres yapmışındır dua et o pislik çıkmış icindn yoksa daha kötü olurdun

• Hadi ya

• Tekrarlanmasını beklemeden doktora git bence bu pek normal birşey değil

0|0
    0|0
  • iğrenç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• canım addet rahim duvarının parçalanarak yumurtanı dışarı atma olayıdır bu yüzden rahim duvarı parçalanırken bizler karın ağrısı çekeriz o gelen katı ve kanlı yoğun sıvıda yumurtandan bir parçadır :) korkmana gerek yok kızlık zarının yapısı buna uygun yaratılmış zaten :)

0|0
    0|0
    • Ama ilk kez böyle oldu

• normalde de oluyordur ama daha minik parçalardır :) bu iyi parçalanmamış demek ki :)

• Normal birsey olmadigi gercek. Tekrarlarsa doktora gt bence

0|0
    0|0
  • Pıhtı o hiç bişey olmaz korkma l*n

0|0
    0|0
  • Pıhtı düşmüş ben de adetim bitmeden geliyor

0|0
    0|0
  • pıhtı düşmüştür koyu bir renk ve çıkarkende tatlı bir his veriyor acıyla beraber. bende çok oluyordu bir aralar adetin geldiğini anlıyordm bir kitle gibi

0|0
    0|0
    • Zararı?

• zararı yok yaa oda adetten kalan pıhtılar zararsız

Yükleniyor...