İlk cinsel deneyim gerçekten zor mu oluyor?

Arkadaşlar açıkçası canım tatlıdır ve etraftan saçma sapan hikayeler duyuyorum yok girememiş falan filan korkuyorum ve istemiyorum açıkçası hep böyle mi oluyor gerçekten hiç mi zevk alamıycam bee :(

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• takma kafana sen onları herşeyin olduğu gibi ilişkininde bir düzeni sırası olması gereken şekli var arkadaşım,
    tamam ilik olduğu için birazcık canın yanabilir fakat aşırı birşey değil birde bu erkeğine bağlı.
    yani ön svişmeyi biraz uzun tutmalısınızki buda seviv avjinanın biraz daha sulanıp açılmasını ve gevşemesini sağlar.
    daha sonra eğerli kendinin dar olduğunu düşünüyorsan mutlaka kayganlaştırıcı jeller var eczanede ucur bir ürün mutlaka alın tavsiye ederim, birde ilk girişte gayet yavaş veaz giriş yapmaya çalışın, yani partnerinin penisinin hepsini değilde birkaç cm. ittirip çekmesini söyle ve 8 - 10 defa ileri geri yaptıktan sonra emin ol alışacaksın ve hemen hemen tamamını alabileceksin.
    ama anlattıkları kadarda canın yanmaz emin ol ve kendini olabildiğince serbest bırakmaya çalış, nekadar kasarsan okadar fazla acıyacaktır.
    yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yuzde seksen partnerine yuzde yirmi sana bagli senin yapman tek gereken sey rahat olmak gerisini esine birak o seni rahatlatip icine gerecektir zaten ama sana tavsiyem sende esinin kini al eline oyna masaj yap op kokla yapabilisen oral yap ondan korkma sev onu daha rahat olursun

0|0
    0|0
  • Saçma ya çok saçma.
    Istekliden zevk almak için yapıyorsan tahmin edemeyeceğin kadar zevk alırsın.
    Korkar kasarsan kendini hiçbişey anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Ilk zaten kizlik patliyor giremiyosun yara geciyor sonra evet evlendiginde ilk gece jorku filan oluyor kizlarda cinsel deneyim evlilikle olur

0|0
    0|0
  • kızlar için zor.

0|0
    0|0
  • Bağırta bağırta ilişkiye girecek değil ya anlar herhalde. yavaş takılırsınız. sonra alışırsın zaten

0|0
    0|0
  • Adam zevk mi alsın, seni mi ikna etsin. Neden tecrübeli kadınları seviyor erkekler demeyin artık.

0|0
    0|0
  • şimdi böyle diyosun ama, sonraları yok mu daha diyeceksin.:D

0|0
    0|0
  • elin adamı öyle bir becerir ki seni canının tatlılığı umrunda olmaz, inleye inleye bşr olursun kah acıdan kah zevkten

0|1
    0|0
  • erkek işini bilirse hiç bir şey hissetmezsin çok kolay olur

0|0
    0|0
  • kızlar kensini kasarsa zr olr :) erkekte abaza olursa zor olur :) bende kız korkuyosa ilk bir kaç hafta çıplak yatılmalı sadece sevişilmeli oral yapılmalı... kızada bak sevişiyoruz ben kesinlikle girmeyecem korkma denilmeli... zaten kız bir hafta sonra kendi yalvarırı girdi ye çok azar... sonra harika bir seks hayatı olur çift lerin erkekler abaza olamsa herşey daha gzüel olabilir

0|0
    0|0
  • Alakası yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne zaman olacak?

0|0
    0|0
  • zor falan degıl ya sıktr et :D öyle sehır efsanelerıne uyma :D
    partnerın tecrubelı olsun yeter
    hem zamnala alısırsın