Sürtünerek ilişkiden hamile kalınır mı?

Biz sevgilimle uzerimizde kiyafet varken kucagina cikmistim biraz surtunmustuk dunde ultrasonda baktirdigimda doktor karnimda supheli bir cisim oldugunu soyledi. Sizce hamile olabilir miyim? Bir de bu suphemden daha sevgilimn haberi yok sacma bulcagini dusundugum icin soylemedim ama soylememem gerekir mi?

0|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• ben sizleri inan anlamıyorum. cinsel sağlık hakkında bilgi edinmek sevişmeyi öğrenmekten daha kolaydır. bir işe kalkışıyorsunuz ve sizi nasıl bir şey beklediğini bilmeden o işi yapıyorsunuz. ilk başta sorup öğrenmeniz gerekeni de en son soruyorsunuz. bu işe kalkmadan nasıl hamile kalınır, spermin özellikleri rahimin özellikleri öğrenseniz olmaz mı.
    hadi bunları boşverdik. nefsinize sözünüz geçmiyorsa da kafanızda mı çalışmıyor. elbiseli iken hamile kalınır mı? bu ne cahilliktir böyle. her poku karıştırmayı biliyorsunuz ama ilk okul çocuğunun sorularını soruyorsunuz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Şüpheli dediği şey başka birşeydir. Bir günde zaten bebek görünmez.

0|0
    0|0
  • doktor gerizekalımı hamile olsan hamilesin derdi şüpheli cisim demezdi.

0|0
    0|0
  • hatun millet birbirini 6 ay becerip hamile bırakamıyor

siz sürtünüp başarabildiyseni vallahi tebrik edecem

1|0
    0|0
  • Canim sen ne kullaniyorsun bu kadayi yasamak icin

Bak normalde korunmadan haftada uc defa 1 gun ara ile birlikte oldugunda hamile kalma ihtimalin %20

Gerisini sen hesapla.

0|1
    0|0
  • üstünde kıyafet varsa olma ihtimali yok kıyafetten geçemiyeceğinden ötürü. Ama vajinanın girişine boşaldıysa küçük bir ihtimal dölleye bilir yumurtayı.

0|0
    0|0
  • Saçma olduğunu biliyosun yani

0|0
    0|0
  • ufodur ufo.

1|0
    0|0
  • bence sen 14 yaşındasın ve evcilik oynarken birinin eli yanlışlıkla orana degdi ve korku sardı seni 😅 doktor hikayeside uydurma ufaklık 😑😑😑😑

0|0
    0|0
    • Hayr 18 yasindaym ve anlattiklarim gercek ama cok korkuorum napiyim

• mesajimi

• gelmediki

• şüphwli cisim uzaylı :D

0|1
    0|0
  • seninle ewlenecek o erkeğin ta * koyayım ulan neorspsnuz

0|1
    1|0
  • Kedidir o kedii

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • düşün hz. isanın annesi bakireydi de hz. isa oldu sen hayli hayli

0|0
    0|0
  • Şüpheli cisim kaşık falandır sorun yok nasıl doktormuş mk utanmasa karnında ufo var diyecek şüpheli cisim ne

0|0
    0|0
  • Cisim derken?
    Levye felan da olabilir... çocuk yapmak okadar kolay mi ya...

0|0
    0|0
  • hamile kalmak öyle basit bir şey değil ki tam yerine boşalmak ve yumurtayı doğru zamanda döllemek gerekir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya Allah askina gidin oturun ilk önce arastirin cocuk nasil yapilir diye sonra gidip sürtünün. biktik yani

0|0
    0|0
  • Şüpheli cisim nedir ya :D o nasıl bir doktor senin ki nasıl kafa güldürdün beni :D

0|0
    0|0
  • Supheli cisim nedir * :D?

0|0
    0|0
Yükleniyor...