Orgazm sayısını çoğaltmak?

Şimdi bu olay boşalma gibi psikolojikmi yoksa fizyolojikmi ve nasıl yapabilirim bunu?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Yapamazsın , erkeklerde öyle bir yetenek yok , erkekler tükenen varlıklardır ve aşılama hakkı bir dir. Bayanlar tam tersine doğaları üreme amaçlıdır ve buna göre özellikleri vardır , bu yüzden her sonraki öncekinden daha sert gelen peşpeşe orgazm yaşayabilirler. Kinsey araştırmalarında 50 ye kadar yükselmiş ve daha devam edebileceğine hükmedilerek testler sonlandırılmış.

Erkeği bir kere ya da kişiye kısıtlayan fizyoloji , kadını bir kere ya da kişiye kısıtlayan ise sosyal ve teokratik yasaklardır.

1|0
    0|0
    • ben sadece 1 kere yapabiliyorum millet 5-6 dan bahsediyo ben o kadar abartılı istemem tabi ama bir 2-3 olsa fena olmazdı

• Onlar kendileri ile iddiaya girip zorlayanlar , sorana da kendi maksimumlarını beyan etme böbürlenmesine meraklı olanlar. Sonuçta böyle zorlamalar sinirlerin ve normal yapının bozulması ve bir kaç yıl sürecek erken boşalmalara mahkum olurlar. Yok böyle bir makineli tüfek nesli , kafalarında böyle bir imge ile dolaşsalar da , fizyolojik gerçekler kesindir.
      İlaç atmak bile performans yapmaz, çünki öncelikli olan beyindir. Beyin erkeklerde boşalma ile sistemi kapatır. Zorlarsan da teller kopar.
      1 tane olsun , saatler sürsün en iyisidir. Bunu sağlayan da kas ya da hareket gücü falan değil , karşındakini zedelemeden sevmeye yönelik karşılıklı dokunuşlardır. Bunun haçlı seferlerine döndürülmesi saçma sapan sonuçlar getirir.
      Önce insan sevmen gerek. Önce seks ve performans dersen , insanı sevemezsin , böyle olunca da adam yerine konulmazsın bu konularda. Çünki kadınlar da aile evladıdır, çam ağacı kovuğu değil.
      Sevmenin de mertlik kriterleri vardır.

Yükleniyor...