Kızlar arkadaşımın hesabından yazıyorum soru detayda lütfen yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar yaptıgım sey için çok pişmanım cok vicdan azabı cekiyorum üstelik korkuyorumda. ben sevgilimle yüzeysel olarak bişeyler yasadım altımda naylon esofman vardı sevglmde yüzüstü vatırp seyimn yarım karış altında bacaklarımı sımsıkı kapattırıp gidip gelmeye başladı. çok utanıyorum ve vicdan azabı cekiyorum üstüne bide korkuyorum acaba hamilemiyim diye lütfen yardımcı olun vajina ile temas yoktu. bacakalrım sımsıkı kapalıydı. gidip geldi ve tam bosalckken kapı caldı ve kalktık mensii cok cok az gelmiştir %25i filan zaten kapı calınca hemen kalktı ve kendi boxerine geldi hemen esofmanı cıkardım bacaklarımın arası seymn yarım karış altı biraz nemliydi onu sildim. koyu bir sıvı yoktu su gibi bişey vardı cok azdı. cok korkuyorum hamilemiyim diye. yumurtlama dönemim değildi adetim bittikten 3-4 gün sonra oldu olanlar ve cok korkuyorum vicdan azabı bir yerden korku bir yerden çok pişmanım ilk defa böyle bişey yaptım asla bir daha tövbe ettim. sizce hamilelik durumu varmıdır?

Güncellemeler:
esifman vardi

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Esofman varmış birşey olmaz korkma.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• sen kaç yaşındasın bu nasıl soru, biraz safsın galiba

0|0
    0|0
  • korku ve pişmanlık ilk ilişki yaşayanlarda hepsinin başına gelen bir şey bu hissettiklerinde biraz psikolojik

0|0
    0|0
Yükleniyor...