Eşi veya kendisi inmemiş testis ameliyatı olanlar buraya?

Arkadaşlar ben 15 yaşımda sol inmemiş testis ameliyatı oldum. Sol testisim hastalık gereği sağ testisimin yarısından daha küçük kalmıştı. sağ testisim gayet sağlıklı. Sol testisimi doktor: alacaktım ama almadım dedi. Ameliyattan sonra sol testisim çok az büyüdü hatta. Ben çok endişeliyim. İlerde çocuk sahibi olup olamayacağımı bilmiyorum. Doktor kuşkun olmasın insan vücudunda her şey yedekli yaratılmış bir sıkıntı olmaz cinsel hayatında da çocuk sahibi olmanda da dedi. Ama ben yinede kuşkuluyum.

SORUMUN KISACASI:
Evli olup ta kendisi veya eşi 15 yaşlarında inmemiş testis ameliyatı olarak testisi yerine alınan veya testisi alınan olup ta çocuk sahibi olan ve olmayanlar beni bilgilendirir misiniz?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim cok geçmiş olsun cocuk sahibi olmak eskisinden daha kolay oldu artik dedikleri gibi insan vücudu yedeklerle doludur Allah şifalar versin pek bir zararı olmaz gibime geliyor çünkü bir testisin normalmis

0|1
    0|0
    • Eyvallah. Saol kardeşim. Evet biri normal. Artık tıpta birçok alternatif var. İnşallah bir sorun olmaz. Rabbim kimseye vermesin. Tekrar çok teşekkür ederim. :) +1

• Ne demek kardeşim :) zaten doktor gerekeni söylemiş icini ferah tut :)

• Tamam saolasın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...