İlk ilişkimde nasıl olabilir bu?

Sevgilimle ilişkiye girdik ilk defa böyle bişey yaşadım ama çok tuhaf bir sorun var ne acı çektim nede kan geldi ve rahat bir şekişde hiç zorlanmadan girdi çok moralimbozuldu kimseyle hiç bişey yaşamadığım halde halde nasıl böyle bişey olur hadi kan gelmesini bile geçtim nasıl bu kadar geniş olur kimseyle hiç bişey yaşamamıştım neden olabilir bu?

Güncellemeler:
Doktora gidicem ama bununla ilgili hangi bölüme gitmeliyim

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• zar esnek. yeterince uyarıldın... işte olması gereken bu zaten

0|0
    0|0
    • İyice uyardığındada aynısı oldu hiç uyarmadığındada

Erkekler Ne Diyor 22

• İyice ıslandığın için sorun olmamış bence.

0|0
    0|0
  • Ya sevgilin penisi mikro penis ya delikler karıştı ya işi bilmeyen bir sevgilin var ya da senin vajinan fazlasıyla geniş ki bunu hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Delikler karışmış olamaz hadi işi bilmiyo olsa bile kendim elimle tuttum penisi sktum gene bişey olmadı kan bile gelmiyo acı cekmıyorum hiç

• Mikro penis olabilir. Aklıma başka sebep gelmiyor

• yaptığınız çok yanlış ve senin için daha da kötüsü seni terk edebilir İnşallah böyle birşey olmaz ama görüntü bunu hissetiriyor.

0|0
    0|0
  • Penisi incedir, seninde kızlık zarın esnek olabilir. Peki sevgilin boşalabildimi?

0|0
    0|0
  • Bence hiç sokmamış şaşkınlıkla bacak arasını yapmış!

0|0
    0|0
  • Bazı insanların zarlarıı esnek olur bu esneklık ılıskıye gırdıgınızde kan gelmez zara bır sey olmaz sebebi ise zarın esnek olmasıdır. Herhangi bir sorun gözükmüyor çünkü çoğunluk duyduğumuz şekilde olduğu için sizin morelinizi bozuyor. Bozmasın hiçbir problem yok ve bunu söyleyen insan sizsiniz ilişkiye daha önce girmedim diye

0|0
    0|0
    • Ama zaten benim için olay zarda değil esnektir belki sorun geniş olması sevgilimin ve benim hiç bişey hissetmemem resmen kocaman bir boru gibi çok geniş acı bile vermedi böyle bişey olabilir mi olamaz

• bakın sevgılınızın penısı gırdıgınde hıc acı vermemesı sebebı gerekırse bır boru kadar acılabılmesının sebebı zarın esnek olusudur ve bırcok ınsan kıtlesı bır ılıskıye gırerken canım acıyacak mı dıye korkuyor bunla karsı karsıya kalmamıssınız cok sanslısınız genıs dıye tabır ettıgınız penısın boyutu ne kadarsa o kadar genıslıyordur cok kalın bır penıs olsa acı verıcektır cunku bır yere kadar esneyebılır

• Takma kafana be tatlım, eğer sen kendinden emin sen kimseyle daha önce yatmadigina sorun yok.
    Sebebide ya ön sevişmeyi çok iyi yaptınız vajinanın sulanır açılma yaptı, birde pertnerinin penisi ufaksa rahatça girmiştir.
    Sorun yok üzme kendini.

0|0
    0|0
  • Vajina cesitleri var bir suru seninde vajinan esnek olabilir illa kan gelmesi gerekmiyor zaten eger partnerin seni iyi hazirlayip islandiktan sonra girdiyse icine rahat girmesine gayet normal anormal bir durum yok kafana takma

0|0
    0|0
  • korktunmu kedini salmışsın belki ondan kan korkundan gelmmeiş ola bilir

0|0
    0|0
  • Uzuldugun seye bak. Aci cekmemissin zevkini almissin. Daha ne olsun. Partnerin miki incedir olabilir. Asiri uyarilmissindir ondan olur. Canini sikma zevkini cikarmaya bak.

0|0
    0|0
  • içeredeki pelvis kas yapın geniş ondan ama şu iyi olur dogumda rahatlan. olması normaldir hep dar olmaz zaten

0|0
    0|0
  • tuhaflık var gibi...

0|0
    0|0
  • Hiç kafaya takma çok şanslısın ;) bol bol zevk alıcaksın işte

0|0
    0|0
    • Benım zevk almam problem değil ki 3 cocuk doğurmuş kadın gibi geniş mübarek o böyle bı durumda zor zevk alıyo

• O zaman ön sevişmeye daha cok onem verin ;)

• acaba sokamadı mı? üstüne kaydırıp onuda soktum mu zannetti ki...:)

0|0
    0|0
  • esneksin esnek hadi iyisin gene :D

0|0
    0|0
  • İÇİNE GIRDIİĞİNE EMINMISIN

0|0
    0|0
  • Sevgilinin prnisi ne kadr d

0|0
    0|0
  • bence erkek arkadasının ki kucuk oldugu ıcın

0|0
    0|0
  • kesin eşinin penisi çok ufaktı kızlık zarını yırtamadı :D o penisi soktuğunu sen anlamamışsın bile

0|0
    0|0
  • Sevgilinin penisi ne kadar küçükmü ve sen zevk aldınmı

0|0
    0|0
  • Belki partnerinin penisi inceydi? Aslında bunu sen daha iyi anlayabilirsin bence.

0|0
    0|0
  • nuri alço uğramış olablir sana daha önce :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimseyle iliski yasamadiysan, oyle dogmussun be guzelim, bakire olmadan...

0|1
    0|0
    • Öyle bişey olabilir mi gerçekten?

• Tamam canım teşekkür ederim :)

• rica ederim:) bol sans

• benimde öyle olmuştu hiç acımadı şüphelenmişti o da haklı olarak

0|0
    0|0
    • Sanada geniş gibi geliyomuydu peki pat diye girdi çünkü zorluk bile olmadı

• Bunun için hangi bölüme gitmeliyim peki

• kadın doğum uzmanı

• zarın esnek

0|0
    0|0
  • bu senin yapınla alakalı bir durum olabilir ve bide partnerin şeyi küçükse buda etkendir cnın yanmamasıyla

0|0
    0|0
  • Sevgilinin tepkisi ne oldu

0|0
    0|0
    • Senin kimseyle bişey yaşamadığını biliyorum öyle bişeu ima bile etmiyorum dedi araştırdın mı hiç böyle bişey olmuş mu kimsede dedi nasıl kan gelmıyo dedi

• Acı cekmiyorum normal bir şekilde giriyo çıkıyo böyle olması dar olduğunu göstermiyo geniş olduğunu gösteriyo

• Doktora başvurmak en iyisi burada herkes bilgili değil kısmen yorumlara bakınca bilgisizlk var zaten sen git bence sevgilinle doktora ve muayene ol

Yükleniyor...