Bayanlar sizce erkekler sünnet olmalı mı?

Kızlar size göre erkekler sünnet olmalı mıdır? ilişki için sizce hangisi daha iyidir? neden?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence olmasi sart degil hatta olmamasini tercih ederim. Sunnet derisi alindiginda penis ucu yani halk arasindaki adiyla kafasi acikta kaliyo bu da ordaki hassas derinin nasirlasarak sunnetsiz erkeklere kiyasla hissizlesmesine yani daha az zevk almasina sebep oluyo. Ben oglumu sunnet ettirmem mesela.

0|0
    2|1
    • müslümanlıkta sünnet şark dinden çıkarsın saçma sapan konuşma. hem tıbbi açıdanda sünnet şart araştır biraz

• madem müslüman değilsin neden bu kadar ilgilendin anlamadım. üstelik her müslüman erkeği belli bir yaştan sonra kendisi olmak istiyor çünkü müslüman bir bayan kabul etmiyor sünnetsiz olanı. dünyada bütün tıp dalları sünnetin tıbben yararlı olduğunu açıkça ifade etmiştir. üstelik penisimde hissizleşme ya da nasırlaşma yok ve olanıda duymadım. dedem bile hala çakı gibi ve cinsel hayatının iyi olduğunu beyan ediyor. ayrıca sünnet olmayan bir penisin sünnetli penise göre sağlıklı işlev görme zamanı daha uzun. yani sünnetsiz bir erkeğin erkekliği 60 yaşından sonra sidik zoruyla bile kalkmıyorsa müslümanlarınki ölene kadar ya elinde ya ağzındadır :) :) :) :) :) :)

• Camasira surtunur ve nasirlasma olur. Ayagindaki gibi bir sey bekleme sadece sunnetsiz erkekler sunnetlilere gore daha fazla hisseder. Ve sunnetsiz erkeklerin daha uzun sure sevisebilmesi de bu yuzdendir daha zor tatmin olurlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Olucak tabi l*n müslümansın sonuçta ^^

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hey yavrum hey bunu bile bayanlara soruyomuş kıza bak

0|0
    0|0
  • mnyaklasma olmalı tabi

0|0
    0|0
  • müslümanlıkta kesin sünnet olmak zorunda hem tıbbi açıdanda gerekli