Darwin'e göre bakmak.

Cinsellik olayına charles darwin mantığıyla bakanlarımız oldu mu aramızda? Merak ediyorum çünki kadın cinsel organı darwin'e göre kullanılmayıp küçülmüş asıl işlevi farklılaşmış erkek organıdır bu da Demek oluyor ki erkeklerle sevişir insan oğlu ge gay dir Her erkek aslında

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• darwin ... bu konuda kendisine katılırım

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• sean 3772 lamarck bile bu kadar saçmalayamazdı.kadının memelerini ve erkeğin çükünün doğurma işlevi olmayışını nasıl açıklayacaksın?

bence herkes lezbiyen.

0|2
    0|1
    • Sanki ben yazdım bu kuramı sordum saygılı cevap bekliyorum

• Keşke bunu ben söylemiş kadar ilme sahip olsaydım adam bisiler biliyor ki soyluyor ben bunu savunmuyorum ama hiç bir fikre kapı kapatilmaz.

• lou salome boşuna almadı eline kırbacı.

• Bırakın şu gerizekalı aptalın düşüncelerini.

0|1
    0|2
  • darwin zaten sapı kadamın ateistin teki.ne bakıyosunuz ona ne saçma bişey.kadın erkeğin kaburgasından yartılmşıtr gerçekte.

0|2
    1|1
  • SACMALIGIN DANISKASI :S

0|0
    0|1
  • saçmalık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Olayı çok yanlış anlamışsın. Yok öyle bir şey. İki üreme sistemi benzer oldukları kadar farklılar. Histolojik olarak homologlar. Gonad denen özelleşmiş yapı iki cinsiyette de bulunur. Hatta hemen hemen aynı dokulara sahibiz. Bunun haricinde bütün genetik çözünmeler farklı. İki üreme sistemi birbirinden bağımsız olacak biçimde gelişmiştir.

Ayrıca klitoris ile penis histolojik olarak homologdur ama penis ile klitoris arasında bunun haricinde herhangi bir benzeşim yapılamaz. İkisi farklı yapılar.

Yani "kadın cinsel organı kullanılmayip küçülmüş asıl işlevi farklılaşmış erkek organıdır" gibi bir ifade doğru değildir.

0|0
    0|0
    • Benim fikrim olsa yazdıklarına belki bir cevap yazabilirdim ama fikir başkasına ait olduğu için ve ben sadece şaşkınlığimi paylaştım için ancak teşekkür edebiliyorum. Bunca yazdigin şeye

• Darwinin tezine katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Nasıl üredik la o zaman başta herkesin pipisi varsa analdan mı hamile bıraktık.

0|0
    0|0
    • Bunu düşünürken taa en başa nerdeyse ilk canlı hücrelere kadar inmeli.

• Allah ol demiş olmuş aga düşünmeye gerek yok (!) ilk insanlar bir şekilde olmuş ama sonra mitoz bölünme gecirmediler heralde. mayoz şart. 2n kromozon şart. bayan birey olmadan olmazdı yani darwin malmış

• bugüne kadar kandırılmışım amk. ben gaymıyım şimdi. erkek getirin len evlenmeyi falan beklemiyom yoldan tutuğumu sokcam odaya erkek kadın farketmez.

0|0
    0|0
  • enterasanmış vay darwin vay :)

0|0
    0|0
  • Binlerce yıllık geçmişten bulunan kadın figürleri yalan diyorsun yani :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...