Sevişmek için korunma yolları nelerdir?

prezervatif dışında %100 yöntem felan yok mu

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• sevişmek için korunma yollarını bilmiyorum ama.. gebelik için korunma yöntemlerini biliyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Spiral diye bir sey var taktiriyorsun hic birsey kullanmadan hamile kalmiyorsun cikarttirinca yine normale donuyor bildigim kadariyla bir yan etkiside yok

1|0
    0|0
  • Prezervatife bile gerek yokturki, çoğu insan bilmez. Kızlar sadece adetten 1 hafta sonraki dönemde hamile kalır.. Diğer dönemlerde kızın içine bile boşalınırsa hamile kalmaz..

1|0
    1|0
    • gerçektenmi sen nerden biliyosun

• Dediği şey yumurtlama dönemi ve o dönemde yumurta rahimde spermi bekler ve döllenme o dönemde olur. Yani o kadar hamile kalmak için uğraşıp olmayanlar var ya, o dönem de yapmadıklarından... Ancak o dönem dışında korunmasız yapmak yine de riskli, erken yumurtlama olabilir ve spermin vücutta yaşama süresi vardır. Kısacası korunun hiç biri %100 korumasa da.

• Bence arkadaş sağlıkcı, herneyse.. Benim ne çocuğum oldu, nede bana hamile olarak gelen.. Belkide kısırımdır belli olmaz, ama aklınızda bulunsun :)

• Sevişmemek

0|0
    0|0
  • Kendini veya onu kisirlastirirsan 100% olabilir, ama bunuda kimse istemez sanirim

0|0
    0|0
  • Sevişmemek

1|0
    0|0
  • ertesi gün hapı at

0|0
    0|0
  • %100 korunma diye bir şans yok ertesi gün hapının bile oranı %85-90 ken %100 olmaz bu işte :)

0|0
    0|0
  • sevişmek mi zikişmek mi :D

0|0
    0|0
  • dışına fısıklattır

0|0
    0|0
  • iğne ve hap var ama her zaman 1 ihtimal vardır bakarsın prezervatif bile delinebilir.

0|0
    0|0
  • boşalırken çıkartıcak zormu bu ya :)

0|0
    0|0
  • kurma kolunu çek birak doldur bosalt

0|0
    0|0
  • Çok var mesela içine boşalttırma.

0|0
    0|0
  • %100 olan sevişmemek

0|0
    0|0
  • eşimle dışa boşalma yöntemi ile oluyoruz sorun olmuyor

1|0
    0|0
  • hiç bir yöntem yüzde yüz korumaz.

0|0
    0|0
  • Yasmine kullan adet döneminin belli bir gününde başlar sonra adet görene kadar devem edersin, içine boşalsalar bile hamile kalmazsın. Tabi nadirende olsa tüm korunma yöntemlerinde bir ihtimal var o da şansına artık!

0|0
    0|0
  • Hiç bir tıbbi malzeme %100 lük sonuç vermez.

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yüzde yüz diye bi' şey yok.

0|0
    0|0
  • kondomsuz mu sevişiyorsunuz yoksa

0|0
    0|0
  • çok fazla var derste görmüştüm ama tam hatırlamıyorum hepsini. sadece şunu söyleyebilirim en temizi ve güvenilir olanı kondom.

0|0
    0|0
  • kapıya nöbetci dik?

0|1
    0|0
    • açık konuşsan biraz

• tamam o zaman özel koruma tut

Yükleniyor...