Erken boşalma sorunu olan erkeklerin ortak özellikleri?

Yapılan bir araştırmaya göre ( link erken boşalan erkeklerin ortak kişilik özellikleri şöyle belirlenmiş:

-Hızlı yemek yerler,

-Hızlı araba kullanırlar,

-Hızlı konuşurlar,

-Her konuda aceleci ve sabırsız davranırlar,

-Çabuk sinirlenirler, stresli ve gergindirler,

-Kontrolsüz davranışları vardır,

-Ya çok çabuk güvenirler ya da güven duymada zorlanırlar,

-Kaygılı ruh halleri vardır,

-Çocukluklarında babalarıyla sorunları vardır,

-Çocukluklarında yataklarını ıslatmışlardır,

-Genellikle eğitim düzeyleri yüksektir,

-A tipi kişilik yapısına sahiptirler.

- Yani rekabetçi, sosyal alanda ve mesleğinde hırslı, sabırsız, aynı anda birkaç iş yapmayı seven, insanlara ve olaylara çabuk sinirlenen, onaylanmayı bekleyen, sorunlu bir dinlenme tarzı olan, daima telaşlı, vb. özellikleri vardır. Eğer erkek bu özelliklerini kontrol edemezse yatakta boşalmasını kontrol etmesi de çok zordur.

Bu tespitlere katılıyor musunuz? Erken boşalma ve kişilik arasındaki ilişki doğrultusunda, sizin başka tespitleriniz var mı?

Özellikle kadınlara soruyorum.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• hep ilkel atalar yüzünden adamlarda haklı ön sağlam mutlu sıcacık arka kabak gibi ortada her an vahşi hayvan tarafından koparılabilir adamda hızlı orgazm olup kaçıyo o götü kurtarma derdinde ortak mirasın sahipleri erkekliğin)

0|1
    0|0
    • bu arada türkiyede her yedi erkeğin üçünde cinsel problem var sorsan çıkarmadan üç garanti:)

Kızlar Ne Diyor 1

• bunlarin cogu uyuyor bildigim ornege ama oyle bir sorunu yok genel olarak, cok nadir belki yani...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Erken boşalmadan korkmaya, bunu büyütmeye gerek yok. Hep derim, erken boşalamayacağın an da vardır :) Mahcupsan, kız arkadaşından utanıyorsan gidersin tuvalete. Mastürbasyon yaparsın rahatlarsın. İkinci, üçüncü defa boşalacağın zaman ilişkiye giriyorsan süre uzar. Daha geç boşalırsın. Yahu 14-15ten sonra bile adamın karakterini değişemezsin. Şunların değişmesi demek devrim yapman demek. İstanbul, İzmir, Bursa gibi metropollerde yaşayanlar bunları nasıl bıraksın. Hep koşuşturmaca.

0|0
    0|0
  • yukarıda yazanların yerine sadece benim ismimi yazsak yeterli olurdu.remen beni anlatmışsın ama erken boşalma gibi bir durum söz konusu değil.minimum 1 dakika sürüyor bende.sonraki seanslarda da uzuyor zaten.ama bunu sorun etmenin bir mantığı yok gecede 3-4 tane seans yapıyorsun zaten varsın biri erken bitsin ne olacak anlamış değilim...

0|0
    0|0
  • Yukarıda yazanların çoğu bende mevcut...

Fakat

Minimum 4 saniye .. 3 saniye olduğu görülmemiştir...

Maximum 1 dakika 15 saniye ... :(

0|1
    0|0
  • Yukarıda yazanların çoğu bende mevcut...

Fakat

Minimum 40 dakika... 39,5 dakika olduğu görülmemiştir...

Maximum 1 saat 15 dakika...

0|0
    0|1
  • düzenli seks hayatı olmayanlarda erken boşalma diye tanı konulamaz mutlaka düzenli seks haftada 2 yada 3 kere seks oluyorsa ve hepsinde erken boşamla varsa problem vardır denilebilir yoksa herkes de erken boşalma yaşanabilir. tedavisi vardır önce sevişmeyi öğrenmek seksi öğrenmek gerekir. her erkek bildiğini sanır ama bilmez seks sonradan öğrenilir ben yaparım demeklede olmaz bencilcedir sorunludur.

0|0
    0|0
  • hayatı agırdan alanlardanım ben hiçbiriyle uymuyorum ama genel olarak 1. boşalma çabuk olur sonrası düzene girer birde diğer tespitimde esmer tenlerde daha çabk geliyorum.

0|0
    0|0
  • tespitlerin hepsi uyuyor ama erken boşalma sorunu yok çok şükür(kulak memesi çekilir ve tahtaya vurulur)

0|0
    0|0
  • bende hepsi var sadece yemeği hızlı yemem ama erken boşalma gibi bi derdim yok çok pis sevişirim ayıptır söylemesi :D

0|0
    0|1
  • çabuk boşalma kadının güzelliği ile doğru erkeğin uzun zamandır ilişkiye girmemesi ile ters orantılıdır...

0|0
    0|0
  • birçogu bana uyuyor ve 5 dkya kalmadan 2-3 dkikada boşalıyorum..eyvah bnm halime...

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle dogru,bendede böyle.

0|0
    0|0
  • bunlardan bir çoğu var ve ne yazık ki erken boşalmıyorum. hatta biraz erken boşalsam iyi olur.

0|0
    0|0
  • yazilanlarin bir kaci degil tamami benim ozelliklerim hemde daha asirisi maaleseef erken bosalmada sorunlarimdan biri

0|0
    0|0
Yükleniyor...