Neden erkekler çıplak bir kız vücudunda cinsellik düşünüyor?

nniye çıplak kız kadın görünce erkekler cinseliği düşünüyorr yani cıplak bir vucutta bile ereksiyon olunuyorr ama kızlarda öyle bişey olmuyorrr... yani bu sizin hormonlar çok garippp..

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• östrojen ve testesteron hormonlarının yapısı çok farklıdır..
    östrojen kadınlardaki seks hormonudur.. ve testestron hormonnua göre daha çok
    duraklara uğrar , bu yüzden kadınlarda seks istediği daha geç ve uzun gelişir..

erkeklerdeki testesteron ise daha az durağa uğrar , yani direk beyin sinir sistemi arasındaki
    daha hızlı bir ileişitim gerçekleşir , buda erkeklerde seks arzusunu kadınlardan daa fazla çıkarır..

ama her na kadar erkeklerde seks istedği hemen gerçekleşsse bile , kadınlardaki seks istediğini geldiği andan itibaren kadınların seks istedği erkeğinden daha fazladır..

bilimsel olarak böyledir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• sureklı kapatılan bır vucudun cıplak halını gorunce normal olan tepkı verılıyor. sokaklarda herkez cıplak gezseydı emın ol kımse kımse ıcın ereksıon olmazdı.

1|1
    0|0
  • genelleme lütfen ben bazen gay olduğumu düşünüyorum sonra bı kıza sarkınca tamam sorun yok diyorum meme sevseydik ineğe tapardık önemlı olan kafa yapısı

0|1
    0|0
  • Her erkek aynı değil. çıplak bir kız vücudunda cinsellik değil romantik bir sevişmeyi her zaman ön planda tutarım -,-

0|1
    0|0
  • http://vocaroo.com/i/s0aWczdfGmpk siz bizi ne sanıyorsunuz

0|0
    0|0
  • yumurta kıracak ya da patates kızartacak değil

0|1
    0|0
  • cem yılmazın tabiriyle "vücudumuzda bir deliyle yaşıyoruz" :)

1|0
    0|0
  • allah alah sen hormoncumuun horon cumuun senin yaşın kaç hele bir söyle))

0|0
    0|0
  • Yani sen simdi bir erkegin penisini gordugunde etkilenmiyor sun oyle mi?

0|0
    0|0
    • etkilenmiorum cinsellik aklıma gelmioo malesefff.. sizin gibii

• Tuaf beence sende bir sorun olabilirmi sonucta erkek ya da kadin farketmez eger cinsellikle alakali bir obje veya davranisla karsi karsiya kaldiginda mutlaka etkilenir

• erkeklerde hormon fazla ondan

0|0
    0|0
  • Ister istemez oluyor. Evet hormonlar garip.. Kalkıveriyor işte saygıdan..

1|0
    0|0
    • Rahatsız olur musunuz peki bu durumdan. Yani dışarda yarı çıplak bir kadın görünce de olabiliyor eğer biraz uzun bakarsak.

• olmuyor mu hr iki cins için digerinin vücudu kıskırtıcıdır unutmayın bunu he belki size olmaz genelme oalrak böyledir

0|1
    0|0
  • Yakinda seks yaparken neden erkekler cinsellik dusunuyor diye soru sorulacak

0|2
    0|0
  • Delimisin kızım

0|0
    0|0
  • Hadi ne demessin. bir fitness salonuna ya da bir boks macina gittin mi. Yari ciplak erkekler kizlarin hosuna gitmiyotmus. Pehh

0|0
    0|0
  • ne düşünelim karpuz çekirdeklerini mi bu ne biçim bir soru alın şunu pistten

0|0
    0|0
  • sizler çıplak bir erkek ama yakışıklı olsa ne düşünüyosanız erkeklerde onu düşünüyor

0|0
    0|0
  • yok ben meme görünce canım süt içmek istiyor, popo görünce de karpuz yemek istiyorum

0|0
    0|0
  • Napacak çıplak vücutta ereksiyon göstermeyip?

Tombalamı oynayacak?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkeklerin yaratılışı bu... Zaafı bu? Başka neden aramaya gerek yok... Sanki kızlar hiç mi düşünmüyor cinsellik... Tamam kadınların düşünceleri genelde çıplak erkek vücudundan dolayı olmuyor duygusal sebepli olabiliyor ama sonuçta bizim de kendimize göre zaaflarımız var. Yaratılış meselesi yani... Kimi etkilenir kimi aşırı etkilenir kimi etkilenmez... Kişiden kişiye de değişebiliyor... İnsanlar basma kalıp değil, çeşit çeşittir...

0|0
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • Yüce rabbim ne güzel yaratmıs detaylara bak demez heralde hic bir erkek :D

0|1
    0|0
  • çıplak bir vücutta bile ereksiyon olunuyor? ne yani mont giymiş kadın görünce mi ereksiyon olsunlar?

0|0
    0|0
  • Çıplak vücutta bile mi? Daha nolsaydi

0|2
    0|0
Yükleniyor...