Futbolculara maçtan önceki gece maç yapmayın muhabbeti bundan dolayı mı?

Sorum erkeklere kızlar zaten bilmez :)?
Beyler 8-10 kere boşaldıktan sonra dizler tutmuyor gibi oluyor bir garip oluyor eklem yerleri falan neden oluyor?
Futbolculara maçtan önceki gece maç yapmayın muhabbeti bundan dolayı mı? :D

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 4 kere boşaldıktan sonra pipim suyu çekilmiş ağaç dalı gibi oluyor <3

0|0
    0|0
    • oda iyiymiş :) bende problem yok 5 dk de bir yepyeni oluyor :D

Kızlar Ne Diyor 2

• sorunda kızlar bilmesin dersen söz hakkı doğar genç. Bizim bilmediğimiz bir olay değil önce onu bil sadece erkekler boşalmıyor sadece erkekler de o kadar sayıda boşalmıyor ayrıca boşalma sonrası vücut reaksiyonunu da sadece erkekler yaşamıyor.

0|0
    0|0
    • Ya erkekler nasıl okadar sayıda boşalmıyor ilki gibi olmuyor tabi ama sabahtan akşama kadar az az sınırsız boşalınıyor

• biri buna işemenin, boşalma olmadığını öğretsin.

0|1
    0|1
    • :) sanada boşalan çok oldu galiba :D farkını iyi öğrenmişsin ayrıca erkeklere sordum sen ne atlıyorsun

• arkadaşım alltada yazdığım gibi okusan keşke :D var mı öyle bir yeteneğin? Vücudu yordugunu farkettim ama neden onu soruyorum googlede bulamadm ayrıca en az 8-10 :) gizli kullanıcının egosu mu artacak :D Ayrıca her erkeğin yapabileceği bişe en azından benim yaşımda olan demekki senin erkeğinde problem var :(

Erkekler Ne Diyor 7

• Birader vucudu en cok yoran sey bosalmak naptin 8 defa adamda enerji kalmaz. enerji bitti dizler gider

0|0
    0|0
    • neden peki?

• Neden bilmiyorum ama cok enerji bitirdigini okumustum

• Onu bende anladım ama nedenini merak ettim işte :) normalde böyle şeyler soramayıda sevmem ama goooglede bulamadım :D

• ondan tabi herifler senin caktigin kezolara cakmiyolar mankenlere cakiyolar kac posta giderler sen düşün

0|0
    0|0
    • ne kezosu :D o kadar düşmedik kendi işimizi kendimiz görürüz sadasf :D

• Sekiz on kereemi oha

0|0
    0|0
    • :$ utanıyorum ama

• :) doğru artık evde durmayacağım :D bu sitedeki kızlar yüzünden hep bir sorular bir sorular hormonlar tavan

• Hahahaahahahahh

• ne ulen o ,, bu çeşmenin suyu nerden geliyorr,, sallayacak madem biraz inandıcı ol

0|0
    0|0
    • Vllahi sallamıyorum la :D her seferinde ilki gibi gelmyor tabi :D

• mas yaparak 5-6 yapabilirsin ama sexte 3 pozta veya 4 pozta olabilir,,4 cü pozta çok uzun olduğu icin ya sevdiğin istemez ya da yarım bırakır elle patlatırsın... bizde genç olduk):):

• :) bir kerede değil ama gün içinde sabahtan akşama kadar? :D her yarımsaatte 1 kere çok rahat :D

• günde 8 defa mastürbasyon mu dıyorsun yoksa ilişkimi?

0|0
    0|0
    • Kız vardı da biz mi :(

• fazla yanlız kalıyorsundur evde net falanda varsa ortam senın ortamındır :)

• aynen ya artık bişeler yapmam gerek evde olunca sıkıntıdan oluyo galiba artık 2 aydır evdeyim :D

• Dostum bu işinde bir sınırı ve kuralı var sayıyı fena abarttın haftada 2 -3 kez denir sen tek seferde 2 haftalık yapıyorsun dostum bence atıyorsun ama nese sınırları olduğunu bil uyup uymamak sana kalmış tabi getireceği sorunlara da hazırlıklı olursan iyi edersin demedi deme erken boşalma sıydı psikolojik etkisiydi derken dizindeki ağrı hava civa kalır yanında kısırlıkta başka bir sonucu tabi

0|0
    0|0
    • Artık bıraktım :)

• Bırakma tabi hormonsuzlaştırmak istemem seni bu seferde kontrol konusu sorunlu olur haftada 2 - 3 ideal aralarında en az bir gün olsun mesela sperm sayımına gittiğini farz et yaptıktan sonra 3 gün hiç bir şekilde kurcalamak yok dendiğini varsay (spermin olgunlaşma süresidir aşarsa zayıflarlar) bakalım dayana bilecekmisin...

• 8-10 kere boşalırsan tabi tutmaz naptın o kadar

0|0
    0|0
    • neden böyle bilmiyorum 6 gündür günde 8-10 kere oda en az :D ama çok uykucuyum normalde insanı dinç tutuyor galiba 3-4 te yatıp 9-10 da kalkıyorum sabah uyanır uyanmaz telefona koşuyorum :D

• ya bende de aynı problem var boşalıyorum gidip banyo yapıyorum gusül abdesitini alıyorum ertesi gün yine boşalıyorum sonra git yine banyo yap bıktım valla sürekli bu döngüden

• evden çıkmıyorsan alma evdede fazla gezme öyle gezdiğin yerler sonra bastığın her yer saba beddua ediyormuş ya da öyle bişe :D

Yükleniyor...