Kızlar cevap verebilir mi?

Sevgilimi çok seviyorum. Çokta iyi anlaşıyoruz. Ama ayrı şehirlerdeyiz. Gel gelelim cinselliğe uzaktayken cinsellik olmuyor aramızda. Bide biraz bakımsız saldı kendini yanına gittiğimde falan sadece sevişmek için sevişiyor gibi. Bu canımı çok sıkıyor. Ama kırmak üzmekte istemiyorum bende insanım napabilirim bana yardım eder misiniz kızlar bi akıl verin? Erkekler siz böyle bi durumda napardınız ayrılırmıydınız ciddiyseniz ya da çözüm ne olurdu?

Güncellemeler:
ama siz hic yardimci olmadiniz ): hep bana gomdunuz
o degilde o kadar şey yazdınız. Yardımcı olcak tek lafınız yok.

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• karı koca gbi olmuşsunuz bnce belki de o yüzden çok özen göstermiyodur kendine

0|0
    0|0
    • özenine bişi demiyorum ben cinsellige diyorum

• o bilmiyosa bn hiç bilemem:)

sevmiyo falan desem zor yani bi kız sevmediği birine pek fazla yanaşmaz

• 2 yıl oldu :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkek olsaydım ayrılmazdım ne kadar saçma bişey o ... hem erkek olsaydım ben onu benmle yatsn diye mi seviyorm derdim kendi kendime

0|0
    0|0
  • Kızı şevke getirecek olan sensin sadece sizin için değil bizim içinde geçerli bu :D

0|1
    0|0
    • getiriyorum onda sorun yok. Uzaktayken var. Ne bilim benim daha once hep duzenli seks hayatim vardi ilk defa uzagim seksten ve boyle bi cinselligim oldu

• O zaman git kızın şehrine :D Ne diyim ya

• parami var heri :D

• konuş,yanına gidince sadece öpüşme,sevişme.birlikte üretim orgazm için esas gereken.

0|0
    0|0
    • iyide panpa gibi olduk sadece gez dolas

• oooo sen egolarını tatmin etmek istiyosun resmen yaa bencil olma yeter bence

0|0
    0|0
    • egomu degil libidomu tatmin etmek istiyorum genc.

• ilişkiden anladığın sadece kendini tatmin etmek yani anladım genç diycek bişey yok sana

• ondan demi 2 yıldır agzımı açmadım. Boş konuşuyosun

• sıırf bakımsız diye ayrılcak değilsin heralde bu kdr aşşalık olamazsın ona bundan hoslanmadıqını söyle düzelr hrşy

0|0
    0|0
    • ben bakimsizligina bisi demiyorum. Aramizdaki cinsel yetersizlige diyorum.

• hemen karşındakini suçlama senin yüzünden saldı kendini belki ona hiç iltifat etmiyosundur oda bundan sıkılmıştır.sevişme konusundada suçu biraz kendinde ara tatmin olmuyodur belki

0|0
    0|0
    • kiz arkadasim bakire. Klitoral sekilde olabilecegi en iyi tatminligi oluyor. Iltifat ediyorum. O kendini begenmesede ben begendigimi soyluyorum sorun bu degil ki.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...