Bekaret tabusu cinsel hayatınızı nasıl etkiliyor?

Bekaret tabusu cinsel hayatınızı nasıl etkiliyor? ...

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• abi bu bekaret mevzuusuna götçü olduk çıktık. hayır anlamadığım tezgahımdan geçen kızları ben biliyorum yani onlar ileride evlendiklerinde zar kafalı kocaları onları bakire diye alacak. tamam bakire de ben çaktım ki onlara arkadan defalarca. zar kafa onu anlamayacak. zarı sayesinde hayatlarını birleştirdiği müstakbel eşinin bi kaç sene önce minik deliğinin içine defalarca kez patladığımı hiç bir zaman öprenemeyecek. o kızımız da dışarıya ve eşine karşı hep tertemiz sadece kocasına ait olarak görünecek. ama derinliklerinde biyerlerde hep bilecek hep hatırlayacak benimle geçirdiği o efsanevi sevişme sahnelerini. belki belli belirsiz bi sızı hissedeck ama götünde değil kalbinde. işte buyrun zarcıklar evlendiğiniz eşiniz belki de durumu bu hiç bir zaman tam olarak emin olamayacaksınız :)

1|0
    0|1
    • :))) var öyle yüz paralıklar biliyorum ama kişiliğinden belli eder kendini ne kadar ben bakireyim dese de karakterinden ben nerden bakire nerden prof çok iyi bilirim sıkıntı yok bana göre :)

• o zaman sıkıntı yok :)

Kızlar Ne Diyor 6

• umurumda bile değil, bekaretin yaradılıs amacı tamamen farklı , ama nedense namusun simgesi olarak goruluyor toplumda

2|1
    0|1
    • bekaretin yaradılış amacı ne peki ?

• sağol hepsi benim sucum::)

• ortada suçlanacak bir durum yok herkes görüş bildirebilir :)

• etkilemiyor önemli olan karşılıklı sevgi ve değer çerçevesinde karşılıklı duygularla yaşanması bence bunlar baz alınmalı.

1|0
    0|0
  • Hic etkilemedi...

0|0
    0|0
  • Etkilemiyor, bekaret önemli olmasaydı bile ilk ve sonumun eşim olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • etkiliyo biraz

0|0
    0|0
  • dert değil, benim ruhum bakire.

1|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 6

• neden erkekler cinselliğe kızlardan daha çok can atar diye sormuşumdur bende kendime bir erkek olarak ama bende buna farklı bir yanıt bulamadım.Sanırım kızlar bekaret durumundan dolayı pek yanaşmıyor cinsel ilişkiye tek cevabı bu olsa gerek.

1|0
    0|0
  • önemli olan bende önceki değil benimle olanı,bakire değilse olabilir birini sevmiştir birlikte olmuştur ama bunu kaşarlığa vuran farklı,önemli olan ruhu bakire olsun her önüne gelenle değil,gerçekten sevdiğiyle olan

0|0
    0|0
  • Beni etkilemiyor tabiki ama karşımda bundan etkilenen birçok insan oldu ve nedendir bilinmez birçoğu bunu gizlemeyi tercih etti.

0|0
    0|0
  • çok olumlu biçimde etkiliyor

0|0
    0|0
  • sırf tabu oldugu icin defalarca yıkasım geliyor !

0|0
    0|0
  • Kişinin seçimi, " bakir =bakire , patlak = patlak " bilmem anlatabildim mi .

1|1
    0|0
    • anlatamadın

• ilkokul seviyesine inemem :) mucuk

• inmene gerek yokki zaten ordasın erkek adam erkek adama mucuk dermi ancak ilk okul 1 arkadaşları birbirine mucuk yapar :)

Yükleniyor...