Sürtündükten hemen sonra kan geldi:( kızlık bozulmuş mudur?

Sürtündükten hemen sonra kan geldi kızlık bozulmuşmudur iç çamaşırlarımız vardı hiç bisekilde girmedi kesinlikle ama neden o kan geldi vajinamdan hala anlamış değilim:((

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• baskıdan dolayı kan gelir regl kanı o korkmana gerek yok

0|0
    0|0
    • Ama 7 gun once bitmistim nasil gelebilirki

• bitsin baskıdan dolayı gelir içerideki duvarlardan gelir o

Erkekler Ne Diyor 8

• umarım bozulmuştur.

1|0
    1|0
  • Nasıl bu kadar cahil olabiliyorsunuz. Hayır küçükken beşiktenmi düştünüz. Prematüremi doğdunuz. 😎

0|0
    0|1
  • Fazla sürtünüp asindirmissinizdir ;-D

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Sürtünme dediğin vajinanın dudakları arasında yatay oldu ise kızlık zarı kanaması değil.. Fakat dudaklarının arasın da dikine oldu ise kesin içeri girmiş ve zarı yırtmış olur.. Çünkü 2 ile 6 cam içer de kızlık zarı.. Reglin erken olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Ic çamaşırı varken yatay oldu 1 hafta once adetim bitti

• sürtünmeden kan gelmez sallama hemen bizde yedik.. kızlık zarın değildir o

0|0
    0|0
    • Ne o zaman

• bütün geçlerin zarları yırtıktır. ufak 2 veya 3 delik vardır yoksa içerdeki mikozaları nasıl dısarı atsın sende de vardır ama ilişki sırasında kan gelmeyebilir yapsına bağlıdır

• Bu saçma cevaplara aldırış falan etme. İç çamaşırın üstünden sürtünme ile hiç kızlık bozulur mu ya, azıcık akıllı olun. İçine bişey mi girdi hayır sen kendini zorladın mı hayır. O kan nedir bilmiyorum ama bozulmamıştır, istersen parmağınla azıcık dene, girecek mi girmeyecek mi diye. Tabi sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • Ya saolun biraz rahatladim

• Rica ederim. Ama içinin rahat etmesini istiyorsan dediğim gibi parmağınla deneyebilirsin.

• Hayırlı olsun bol bol millete vermeyi unutma :)

0|0
    0|0
    • :((( gercktnmi:(((

• Bekarete veda partisi düzenle iri yarı birisi ile.. önemli bu. Sonradan hatırladıkça hoşnut olursun çocuklarına anlatırsın

Kızlar Ne Diyor 1

• Bozuldugunu sanmiyorum canim, ama icin rahat etmeyecekse bir ayna al kontrol et...

1|0
    0|0
    • Anlasilmazki

• Anlasilir tatlim.. Ben kucukken tecavuze ugradim, aklim erdikden sonra doktora gitmee de cekinmistim arastirdim bayagi, aynadan kendi kensini muayene edip ogrenebilirsin, istersen tatif edeyim nasil yapacagini

Yükleniyor...