Bebek yapmak istiyorum siz de istiyor musunuz?

Çocuk doğurmak onu koklamak sevmek beslemek büyütmek istiyorum oturup ağlıycam şimdi... okuyorum yaşım 21 bunu hemen gerçekleştiremem ama çok istediğimi hissediyorum bu bir içgüdü

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Bakıcılık yapmayı dene belki evlenen kadar bastırır bu duygunu

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• 7 aylik bir yigenim var her gördügümde baba olasim geliyor ama sadece gördügümde öte yandan birde hayatın gercekleri var:)

0|0
    0|0
    • hahaa bence de çocuk sahibi olmamız için çoook zengin olmamız lazım

• Parasız hiçbir şey olmuyor bu dünyada :(

• evet olmuyor sanırım

• Bu his bende de var.
    Yeğenimi sevdikce daha da arzuluyorum çocuğum olsun diyorum.
    http://i.hizliresim.com/y2z1Rk.png

2|0
    0|0
  • herkes ister^^ tabi 27-30 yaş arası evim olur iyi bir işim olur ^^ eşimi ailemi geçindire biliceğimi düşünürsem evlenip kısmetse 2 tane çocuğum olsun isterim biri özellikle erkek olmalı ^^ diğeride kız ya da erkek ola bilir fark etmez ^^

0|0
    0|0
  • Daha gencım kanks sonra

0|0
    1|0
  • Aynen bende öyleyim hayatta en çok sevdiğim 2 şey bebek ve köpek ya

0|0
    0|0
  • Bende baba olmayı sevdiğimle birlikte çoucğumuzu sevmeyi çok istiyorum

0|0
    0|0
  • cocuk bende cok ısterımde evlenmeyı dusunmuyorum suanda

0|0
    0|0
  • Evlenmeden yapma sakın. Önce evlen sonra istediğin kadar yaparsın.

0|1
    0|0
  • bende cok ıstıyorum dogru ınsanı buldugumda ıns nasıpse olur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende çocukları çok seviyorum. Bu sevgiyi zahten ben ergenlik döneminde hissederdim. Komşularımız bile uyutamadıkları çocuklarını bana yollarlardı :). Kucağıma geldiklerinde onlara dokunduklarımda hemen susarlardı. Kulaklarına bir kaç şarkı fısıldarlardım hemen uyurlardı. Evet çocukları çok seviyorum. Onlarda beni. Umarım bir gün benimde çocuğum olur. Olmassada evlat edinebilirim. Amin.

0|1
    0|0
    • Keşke benim de komşularımın çocukları olsa da bana bıraksalar ya of ne şanssızım :)

• Olsun. Bir gün seninde çocukların olur ve onlari doya doya seversin. Bol şanslar :).

• Anne olmak çok güzel bir duygu. Çocukları çok seviyorum bende sevdiğm insandan ve benden bir parça olsun istiyorum.

0|1
    0|0
  • Annelik duyguların kabarmış ^^

0|1
    0|0
  • Istedik yaptık efenim :)

0|0
    0|0
  • Bende cok istiyorum ya anne olmak müthiş bir duygu olmali bebekleri cok seviyorum zaten bir de kendi cocuğun olunca. Düşünemiyorum bile cok şeker :-)

0|0
    0|0
  • kadınlardaki annelik duyguları kabarıyor ama daha çooooook erken.

0|0
    0|0
  • aynı dert bende de var :)

0|0
    0|0
  • Gel benim oğluma bakmayı dene bidaha kolay kolay çocuk lafı etmessin evlenmeden. :D

0|0
    0|0
  • Zaten eğer birgün evlenirsem bunun sebebi bebek istediğim içindir, haricinde asla evlenmem..

0|0
    0|0
  • Bende çok istiyorum. Hatta bugün anneme tüp bebek yapcam dedim şakasına :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...