Vajinanızda koku oluyor mu hiç?

Kızlar çok ciddi soruyorum gerçekten :/?

Vajinanızda koku oluyor mu hic?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bayan olsan buraya bu saçma soruyu sormazdın google den araştırırdın!
    bilmiyorum ama ben pek inanmıyorum bayan olduna inanasım da gelmiyor..
    al oku nedenini. .

Vajinada oluşan koku özellikle hijyen eksikliği başta olmak üzere birçok nedene bağlıdır. Bu yüzden vajinanızı her daim temiz ve kuru tutmalısınız. Dar kıyafetler giyen bayanlarda da nem ve bakteri oluşumundan dolayı koku ortaya çıkabilir.

Vajinada oluşan kokuyu önlemek için bol kıyafetler giymelisiniz. Eğer regl döneminde değilseniz altınıza bir şey giymeden uyuyabilirsiniz, böylece genital bölgeniz hava alabilir. Bu yolla ayrıca kaşıntılarınızdan da kurtulabilirsiniz. Pamuklu kıyafetler ve iç çamaşırları tercih etmelisiniz.

Tampon kullanıyorsanız tamponunuzu sık sık değiştirmeyi ihmal etmeyin. Eğer cinsel hayatınız aktifse, her ilişkiden sonra idrara çıkmayı unutmayın. Bu yöntem vajinanızdaki bakterilerin dışarı atılmasını sağlar. Bu yolla vajinal kanalın dışındaki bakterilerden de kurtulabilir ve bakterilerin idrar yoluna girmesini önleyebilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Tabiki koku oluyor, bunu tek kurtuluş yolu var arkadaşım.
    Geçenlerde cinsel set aldim içinde vajina temizleme menzilleri çıktı, partnerimin etek bölgesini onunla temizledi gayet güzel oldu ve bor kaç defa daha yapınca tamamen gitti ama traş konusunda dikkat edersen kalıcı oluyor.

0|0
    0|0
  • ölü balik gibi kokanlari bile var.

0|1
    0|0
  • ben ılıskıye gırdıgım bır donemde o bolgeden okadar ıgrenc bır koku koku geldıkı az daha kusuyordum yanı kelımeler yetmez okokuyu tarıf etmeye ınsallah ole bırsey degıldır ya hastalık vardır ya ıltahap ben ole tahmın edıyorum

0|0
    0|0
  • Kimse de demiyorki sen oraya kadar nasıl eğildin abi

0|1
    0|0
  • sonuçta idrar yapılan yer. oluyor yani çok kızda

0|0
    0|0
  • Oluyormu kızlar?

0|0
    0|0
  • evet kokuyor kokanlarda çok pis kokuyor harbiden insanın burnunun direği kırılıyo resmen

0|0
    0|0
  • kız değilim ama cevap vereyim. koku olmayan çok az :/

0|0
    1|0
    • Ya ciddi misin sen de mi cok rastladın :(
      Acayip rahatsız eder dimi?
      Tiksiniyor musun

• evet ben çok nadir oral yaparım tiksiniyorum maalesef :/

• Harbiden irenc bir koku ya

0|0
    0|0
  • hepmi geliyor. mantar olduysan kokar iltahap olduysa kokar normaldir

0|0
    0|0
  • 2 ay yapmasınlar bak o kokuyu nasıl arıyo bunlar :D:D:D:D:D

0|0
    0|0
  • bize sor esas onu, full idrar kokuyor genelde, domaltma pozisyonuna getirdiğimizde de sizde berbat bir b. k kokusu var. cidden temiz değilsiniz. daha kötüsü bunun farkında değilsiniz.

0|0
    1|0
    • Ciddi misin ya o kadar kötü durumlarla karşılastin mi?

• Rica ederim iyi geçerler:(

• anüs temizliği içinde birşeyler öner arkadaşa

• Kullanmayinca rutubet mı oluyor? :P

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adet dönemine yakın koku olur her zaman herkeste

0|0
    0|0
  • Sık sık yıkandığım için bende bu aralar hiiiiç olmuyo. Ama olur bazen tabisi. Öğhk

0|0
    0|0
    • Evet ya bazen oluyor malesef :(

Yükleniyor...