Genital bolgemdeki kılları?

Hep jilet ya da tuy dokucuyle aldım canım çok acıyordu çunku şimdi kap kalınlar nasıl temizliycem tuylerimi ya yardım edin orayı uyuşturup mu yapayım birde ağda karartmaz mı

1|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Lazer yaptırma imkanın var mı?

0|0
    0|0
  • uyuşturmak nedir, uyuşturma olmaz, tüy dökücü acıtmazki, kremi sürüyorsun alıyorsun, tüy dökücüye devam et, * nasıl bir kılmış onlar, bizdekiler çimende sendekiler çam ağacımı

0|0
    0|0
    • Tuy dokucu en fazla 2 gun sonra çıkartıyo benim yaptıktan sonra 2 hafta rahat etmem lazım ya :( uyuşturucu derken mesela dişçi diş çekecekken orayı uyuşturuyor bende orayı alırken uyuştursam diyorım?

• sen kılı alma acısına dayanamıyorsun, kendi kendine nasıl iğne yapacaksın? 2 güne çıkıyorsa 2 günde bir yapacaksın başka çaresi yok, ya da uzatacaksın öreceksin

• Çakmakla dene :))

0|0
    0|0
    • Oldu 7 derece yanıktan hastaneye kaldırılıyım :D

• :) ama hızlı etkili çözüm sadece iğrenç bir koku kalır bir hafta

• Makine?

0|0
    0|0
    • Çok açıtıyor ya şoyle dusun saçlarını makineyle aldığını duşun?

• Ya jilet ya makine jilet de karartr ama

• Nasıl uyuşturacan sen onu bir açıkla

0|0
    0|0
    • Bilmiyom işte soruyorum :D

• mümkün değil karınca yağı kullan aktardan al... sür düzenli olarak kökleri yavaş yavaş yansın seyrekleşşin...

• ağda karartır kanka epilasyon yap

0|0
    0|0
  • Ağda karartır çok kötü gözüküyo lazer yaptır

0|0
    0|0
  • jilet yüzünden

0|0
    0|0
    • Annemin yuzunden ilk çıktıklarında bana eldiven verdi odaya yolladı beni tam 1 saat bir tane kılı zorla kopartmıştım ondan sonra tovbe ettim işte hep jilet hep tuy dokucu şimdi :/

• Tuylugumu kalmis? Hem ora tuy dokucuyle. alinmaz ki

0|0
    0|0
    • Evet bir kez içine kaçmıştı çok yanmıştı canım

• Kutuyu oku bir daha. Oraya surulmez o guzel kardesim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• 1.5 yildir lazere gidiyorum hala cikiyo dudaklarinda :'( ama eskisi kadar degil tabi yuzde 60i bitti. Ama bana gore agdadan daha iyi bir sey yok ya.

0|0
    0|0
  • Önce makineyle alıştır sonra ağdaya geçersin. Makinen acıtıyosa onun için uygun olanlar var diğerlerinden çok daha iyi ve en yavaş hızında alırsan o kadar acıtmıyo, gözünü karartıp denemelisin :)

0|0
    0|0
    • Denedim makinayı canım 5 dakka dayamdım anca

• Ben de aynıydım ama şu an makine gayet normal geliyo. Ama ben başlarda emla kullanmıştım, gerçi bende bir işe yaramamıştı sadece psikolojik olduğunu anlamıştım :) istersen bir araştır emla kremini :)

• Emla ve aneatol pomad kremleri kullanarak genital bölgeni uyuştur

0|0
    0|0
    • İşe yarar mı ustune mi surucem

• Genital bölgeye kremi sür iç çamaşırına bulaşmaması için poşet koy 1 saat bekle ve ardından ağda yap. Emla daha etkili fakat biraz pahalı. Anestol ucuz.

• lazer epilasyon tek çare gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • Ben de eldivenle alıyordum hatta acıyor diye alamıyordum sonradan mecbur kalınca 3 saatte de olsa aldm yani sabır gerektiriyo. sonra da hep agdayla aldm simdi cok kolay oluyo. ama agdayı kücük kücük yapıstır. ya da cam sakızı agdası var. kücük parcalar al onunla elinde tut cek. en basiti o

0|0
    0|0
  • Bir krem çıkmış epilasyona gerek kalıyorsun adını unuttum hatırlarsam yazarım bende alıcam

0|0
    0|0
    • Anlamadım canım

• Harbiden mi yalan olmasınnn adı ne kiii

• Bir çiçek adıydı da unuttum bende alıcam daha kullanmadım

• makineyle dene acıtmadan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...